چرا باید صندلی ماساژور بخریم؟
ادامه مطلب
سایر

چرا باید صندلی ماساژور بخریم؟

بسیاری از ما تاکنون درباره‌ی صندلی‌های ماساژور بارها و بارها شنیده‌ایم، اینکه این صندلی‌ها می‌توانند برای سلامتی ما بسیار مفید باشند. اما آیا تابه‌حال از خود پرسیده‌اید که آیا به‌راستی این‌گونه است؟ آیا دلایلی علمی وجود دارد که ما را به خرید صندلی ماساژور   سوق دهد؟

ادامه مطلب

چگونه یک صندلی ماساژور را انتخاب کنیم
ادامه مطلب
سبک زندگی

چگونه یک صندلی ماساژور را انتخاب کنیم

صندلی ماساژور  این روزها یکی از پیشنهادات داغ فروشگاه‌های اینترنتی و مراکز خرید است، پیشنهادی اغواکننده که ممکن است به‌طور کامل فکر شمارا به خود مشغول کند و شمارا به سمت خرید صندلی ماساژور سوق دهد. به‌خصوص که فشار کار و خستگی ناشی از آن زیاد باشد، حتماً به این فکر فرو خواهید رفت که با خرید آن و بهره‌گیری از قدرت جادویی‌اش، حال خوب و آرامشی را که در جست‌وجویش هستید را به‌دست آورید.

 

ادامه مطلب

صندلی ماساژور
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

صندلی ماساژور؛ چرا و چه مدل

پس از آنکه یک روز کاری سخت و شلوغ را گذراندید، چه چیزی بهتر از برطرف کردن خستگی ناشی از کار می تواند حالتان را خوب کند؟ در طول روز کارهای مختلفی انجام می دهید که حسابی خسته تان می کند. برای رفع خستگی هم ممکن است به تماشای یک مسابقه ورزشی و یا برنامه ی دلخواه بنشینید، با دوستان و عزیزانتان گپ و گفتی داشته باشید و یا در پارک قدم بزنید. تمامی این موارد می تواند به رفع خستگی منجر شود، اما از آنجاییکه حس خستگی بیشتر از کم شدن انرژی و ایجاد ضعف در ماهیچه‌ها ناشی می‌شود، انجام فعالیت هایی که بتواند این ضعف را از بین ببرد سودمندتر خواهد بود. برای رفع خستگی ماهیچه ها، صندلی ماساژور را پیشنهاد می کنیم که برای تمدد اعصاب و ریلکس شدن، بهترین گزینه است.

ادامه مطلب