قیمت صندلی اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

قیمت صندلی اداری عاملی برای رقابت میان عرضه کنندگان (قسمت آخر)

در آخرین قسمت از مجموعه بررسی‌های انواع صندلی اداری این بار به سراغ صندلی آزمایشگاهی و صندلی کنفرانس رفته‌ایم. به نظر می‌رسد برخلاف تصور اغلب خریداران این‌گونه صندلی‌ها با هدفی خاص طراحی می‌شوند؛ به‌طوری‌که هیچ‌یک از نمونه‌های دیگر صندلی‌های اداری به‌خوبی نمی‌توانند تمام کارایی و قابلیت‌های این محصولات را به کاربران ارائه دهند. با ما در بررسی کارکرد این صندلی‌ها و طیف قیمت‌های آنها در بازار ایران همراه باشید.

ادامه مطلب

رقابت میان عرضه کنندگان صندلی اداری
ادامه مطلب
books

قیمت صندلی اداری، عاملی برای رقابت میان عرضه کنندگان (بخش سوم)

در دو قسمت پیشین از این نوشتار تلاش کردیم تا صندلی‌های مدیریتی، کارمندی و کارشناسی و انتظار را مورد بررسی قرار داده و از طیف‌های مختلف قیمتی نمونه‌های زیبا و مناسب را معرفی کنیم. در سومین قسمت از این سری مطالب قصد داریم تا شما را با صندلی‌های اپراتوری و کانتر موجود در بازار آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

قیمت صندلی اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

قیمت صندلی اداری عاملی برای رقابت میان عرضه کنندگان (قسمت دوم)

یک فضای مناسب با تعدادی صندلی انتظار راحت، نیازی است که اغلب مراجعان از ادارات و سازمان‌های مختلف دارند اما شوربختانه همچنان با محیط‌هایی مواجه‌اند که از فضا و امکانات کافی و مناسب برای نشستن و انتظار برخوردار نیستند. نتیجه این بی‌توجهی به نیاز انسان‌ها به‌طور مستقیم بر نارضایتی آنها از شما و کاهش مراجعان و سودآوری شرکت یا کسب و کار تاثیر خواهد گذاشت. در قسمت پیشین به ارزیابی صندلی‌های مدیریتی و کارمندی موجود در بازار و طیف قیمت‌های مربوط به آنها پرداختیم. در این قسمت و در ادامه مطلب پیش قصد داریم تا نگاهی به تنوع صندلی‌های انتظار و قیمت‌های مربوط به آنها بیاندازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

فضای اداری

قیمت صندلی اداری عاملی برای رقابت میان عرضه کنندگان

صندلی‌های اداری اگرچه همگی برای نشستن ساخته می‌شوند اما با کاربردهای متنوعی به فروش می‌رسند. در اداره یا شرکت‌ها، بخش‌های مختلف نظیر اتاق‌ها، قسمت پذیرش، لابی...

ادامه مطلب

بازسازی مرکز اصلی ایستگاه راه آهن هلند
ادامه مطلب
سایر فضاهای عمومی

بازسازی مرکز اصلی ایستگاه راه آهن هلند

نسل جدید دیوارهای جدا کننده که امکان تغییر ماهیت دارند ،طراحی فضاهای مختلف اداری به صورت آزاد و جداکردن بخشهای مختلف و مرتب کردن فضا را امکان پذیر ساخت.

ادامه مطلب