عکس تخت خواب
ادامه مطلب
اتاق خواب

عکس تخت خواب

Who Cares?! Design نام یک شرکت کوچک ۴نفره در وین اتریش است.تیم طراحی خلاق این شرکت با استفاده از به چالش کشیدن فرآیندهای طراحی و بازاندیشی استانداردهای اشیاء روزمره، این تخت یخی زیبا را طراحی نموده است.

ادامه مطلب

مدل تختخواب
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

مدل تختخواب

در سال های اخیر کمبود فضا در آپارتمان ها و خانه ها تقریبا به امری عادی تبدیل شده و ساکنان واحد های مسکونی کوچک سعی دارند به هرشکل ممکن خود را با شرایط موجود وفق بدهند. البته طراحان مدل های مختلف لوازم منزل در کارخانه های تولیدی مصنوعات و لوازم چوبی خانگی هم بیکار ننشسته اند و سعی دارند تا با ایده ها و ابداعات خود تا حد زیادی این مشکل کمبود فضا را حل و فصل کنند.

ادامه مطلب

تزیین تخت خواب
ادامه مطلب
اتاق خواب

تزیین تخت خواب

برای تزیین تخت خواب روشهای گوناگونی وجود دارد، یکی از این روشها تزیین تخت خواب به کمک سر تخت خوابهای زیبا است. این سرتخت خوابهای زیبا می توانند جلوه ی متفاوتی به فضای اتاق خواب شما ببخشند.

ادامه مطلب

تخت خواب نوجوان
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

تخت خواب نوجوان

تخت خواب عنصر اصلی و جدانشدنی از اتاق‌خواب است که به جای نسبتا زیادی احتیاج دارد و ممکن است چگونگی چیدمان آن به‌خصوص در اتاق‌های کوچک مشکل‌ساز باشد. برای حل این مشکل طراحان دست به خلاقیت زده‌اند و تختخواب‌های بسیاری با اندازه‌ها و مدل‌های متفاوت ارائه داده‌اند. انتخاب و خرید تخت خواب برای پسران با توجه به محدودیت طرح ها قدری مشکل تر است . دراین بخش نمونه هایی از طرح های مناسب برای تخت خواب نوجوان را که برای پسران طراحی شده یا برای آنها مناسب است آورده ایم . این مجموعه از تخت‌های معلق تا تخت خواب تا شو را شامل می‌شود که هرکدام مناسب کاربرد و فضایی به‌خصوص هستند:

ادامه مطلب