تخت خواب
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

تخت خواب

شب های پر ستاره یکی از زیباترین مناظر روی کره زمین است. آسمان در چنین شب هایی به اندازه ای زیبا است که انسان از تماشای آن سیر نمی شود.سال ها است که ساکنان شهرهای بزرگ از مشاهده شب های پرستاره و تحسین آسمان در چنین شب هایی محروم هستند.تصور کنید تخت خوابی داریدکه هر شب قبل از خواب می توانید از تماشای چنین منظره ای لذت ببرید، درزیر تخت خواب منحصر به فردی را می بینید که طراح آن این رویا را به واقعیت تبدیل کرده است.

ادامه مطلب

مدل تخت خواب دو نفره
ادامه مطلب
اتاق خواب

مدل تخت خواب دو نفره

یک خواب رویایی یکی از اهداف سازندگان اتریشی تختخواب anrei می باشد. این مجموعه تختخواب دو نفره دارای طراحی ساده و مدرن است است. اتاق خواب به عنوان بخشی از خانه که تامین کننده آرامش روحی و جسمی است و استفاده از لوازمی همچون تخت خواب با طراحی و ویژگی های مناسب تکمیل کننده ی این آرامش خواهد بود. از ویژگی های مثبتی که باید در هر طراحی موفق رعایت شود اهمیت به روانشناسی محیط اتاق خواب است. انتخاب رنگ مناسب برای اتاق خواب، محل قرار گیری تخت خواب، پرده اتاق خواب و نورپردازی در آن میتواند از جمله ویژگی های پر اهمیت در هنگام طراحی دکوراسیون اتاق خواب باشد. تخت خواب های anrei از یک طراحی مینیمالیستی و خیلی ساده و در عین حال فوق العاده مدرن و شیک بهره می برند و با رنگ بندی متنوعی که دارند بخوبی با هر دکوراسیونی ست میشوند. این تخت خواب ها اثبات می کنند که سادگی و مدرنیته اصلا با هم در تضاد نیستند.

ادامه مطلب

تخت خواب معلق
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

تخت خواب معلق

ممکن است به نظر برسد که تخت معلق ، همان تخت های آویز ساده ای است که در گذشته گاه به شاخه درخت و یا چند چوب فرو رفته در زمین بسته می شد و کلا از چند تکه طناب تشکیل شده بود .

ادامه مطلب