فوت و فن های عکاسی معماری
ادامه مطلب
عکاسی در معماری و دکوراسیون

فوت و فن های عکاسی معماری

عکاسی معماری ساختمان را از زمان بیرون می‌کشد و این تسکینی است برای معماران. چرا که برای یک لحظه می توانند حس کنند این آرزو که معماری قدرتی پایدار و خارج از زمان دارد، به واقعیت پیوسته است. برای مخاطبان نیز عکاسی معماری این امکان را می دهد که از زاویه ای بدیع به ساختمان هایی که هر روز با آن ها مواجه هستند بنگرند و یا بعضی آثار معماری را ببینند که ممکن است هیچ وقت نتوانند از آن ها بازدید کنند. در این مطلب نکات مهم عکاسی معماری را باهم مرور کنیم. نکاتی که نه‌تنها به بهبود عکس ثبت شده، کمک می‌کند که به ارتباط ساختمان ها با زمین، فضا و زمان و تاثیر این عوامل بر هم می پردازد.

ادامه مطلب

عکاسی بهتر از دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
عکاسی در معماری و دکوراسیون

۵ نکته جالب و کاربردی برای عکاسی بهتر از دکوراسیون داخلی

 

امروزه عکاسی دکوراسیون داخلی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا در دنیای مدرن امروز واژگانی همچون فضا ، ترکیب بندی ، رنگ و چیدمان بسیار حائز اهمیت است و از طرفی ارتباط مستقیم با مارکتینگ و بازار طراحی دکوراسیون داخلی دارد. یک عکس خوب می تواند خیلی قدرتمند و صادقانه در یک فریم  ، چیدمانی خوب و خوش سلیقه را به مخاطب امروز نشان دهد.

ادامه مطلب

گنجینه های پنهان شهر
ادامه مطلب
هنر در فرم و فضا

گنجینه های پنهان شهر

 Sebastian Erras ، عکاس آلمانی به کشف طیف گسترده ای از بافت و رنگ پرداخته است و در مجموعه ای شگفت انگیز ، کفپوشهای رنگارنگ از سرتاسر دنیا از جمله پاریس، ونیز و بارسلونا را به تصویر کشیده است.

ادامه مطلب