دکوراسیون فضاهای کوچک
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

۵ اشتباه بزرگی که در دکوراسیون فضاهای کوچک مرتکب می‌شویم

امروزه با انبوه جمعیتی که در شهر‌ها زندگی می‌کنند و رشد سریع تعداد شهرنشینان فضاهای زندگی هر روز کوچک‌تر می‌شود. بااین‌حال این به این معنا نیست که فضاهای کوچک نمی‌توانند به زیبایی و دلنشینی خانه‌های بزرگ باشند تنها کافی است که نکات لازم جهت چیدمان وسایل در این خانه را بلد باشید. در ادامه با چند اشتباهی که اکثر اشخاص در دکوراسیون خانه‌های کوچک خود مرتکب می‌شوند آشنا می‌شوید و راهکارهای لازم برای تصحیح این اشتباهات را فرا می‌گیرید.

ادامه مطلب

دکوراسیون تک‌رنگ
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

چرا وقت آن رسیده است که به سمت دکوراسیون تک‌رنگ برویم؟

تنها کاری که به عهده‌ی شماست، انتخاب رنگ است!   تنالیته‌ی تک‌رنگ به راحتی ایجاد هارمونی می‌کند. زیرا در واقع پایه‌ی رنگی یک‌سانی دارد.   با انتخاب تنالیته‌ی...

ادامه مطلب

عکس دکور خانه
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

عکس دکور خانه

David Cardelus یک عکاس با تجربه در زمینه معماری است، وی متخصص در گرفتن عکسهای معمارانه ی معاصر و ایجاد تصاویری جذاب از تلفیق آثار هنری با ابزارهای ارتباطی است . هدف وی از این پروژه کشف و نمایش هنر نو در بارسلونا می باشد.

ادامه مطلب

دکور خانه
ادامه مطلب
books

دکور خانه

دکور خانه ی زیر اثری زیبا از معمار مجارستانی، Antti Lovag است. وی معتقد بود که خانه شخصی و فضای خصوصی افراد بایستی محلی برای رهایی و آزادی باشد و استفاده از این مفهوم به خوبی در پروژه های وی آشکار است.این کانسپت مجسمه وار،که مجتمعی مسکونی است،  برای یک فرد ماجراجو و خیر به نام Pierre Bernard  درمکانی واقع در جنوب فرانسه به نام Théoule Sur Mer  طراحی و ساخته شد.

ادامه مطلب