چیدمان کریسمس
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ترندهای دکوراسیون کریسمس ۲۰۲۱

کریسمس ۲۰۲۱ سال شکستن کلیشه های پیشین در مورد کریسمس است. از حال و هوای لوکس و کلاسیک گرفته تا یک طراحی بوهو. می توانید از هر سبکی که دوست دارید برای تزئین کریسمس ۲۰۲۱ استفاده کنید.

ادامه مطلب

ادامه مطلب
فضای باز

۱۰ ایده دکوراسیون کریسمس برای فضای باز

شروع سال جدید میلادی برای ارامنه کشورمان یکی از مهم ترین مناسبت هایی است که هر ساله آن را جشن می گیرند. پس با شروع این ایام چه خوب است که فضای خارج خانه ها را هم آماده کنیم چرا که تزیین فضای بیرونی یکی از کارهای مهم مسیحیان است. استفاده از درخت کاج در تزیین دکوراسیون این مناسبت همیشه مرسوم بوده است اما این بار ما شما را با ایده های جدید تزیین و چیدمان کریسمس برای فضای باز آشنا می کنیم، با ما همراه باشد.

ادامه مطلب

به جای کاج، این‌ها را در دکوراسیون کریسمس بگذارید!
ادامه مطلب
سبک زندگی

به جای کاج، این‌ها را در دکوراسیون کریسمس بگذارید!

فارغ از پیشینه تزئین کاج در کریسمس که بسیاری ریشه آن را در سرو ایرانی و احترام ایرانیان به این درخت همیشه سبز می‌دانند، کاج کریسمس با همان سبک و سیاق غربی چندسالی است که پایش را به دکوراسیون زمستانی خانه ما ایرانی‌ها هم بازکرده و تزئین کاج و قرار دادنش در دکوراسیون دیگر صرفا مخصوص غربی‌ها و پیروان مسیحیت نیست. اگر شما هم از جمله کسانی هستید که آوردن کاج به دکوراسیون را بهانه‌ای برای تغییر حال و هوای خانه می‌دانید و دوست دارید با این کاج از دیگر دوستانتان در همراهی سنت‌هایی که جهانی شده‌اند عقب نمانید، ما برایتان پیشنهادهای بهتری داریم. اگر مثل ما فکر می‌کنید تزئین کاج دیگر کمی تکراری شده درخت واقعی یا حتی مصنوعی را فراموش کنید. برای سال نوی امسال از درخت‌های کریسمس جایگزین استفاده کنید. ایده‌های زیادی برای جایگزینی هستند از درخت‌های مینیمال تا طراحی های مدرن با ریسه. چند نمونه از این ایده‌ها را در مطلب زیر بخوانید!

ادامه مطلب

دکوراسیون منزل برای مراسم کریسمس
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

۱۴ روش جهت آماده کردن دکوراسیون منزل برای مراسم کریسمس

کریسمس یا نوئل نام جشنی است در آیین مسیحیت که به منظور گرامیداشت زاد روز حضرت مسیح برگزار می شود . بسیاری ازمسیحیان در این روز منازل و دفاتر و فروشگاه های خود را با استفاده از درخت کریسمس و سایر وسایل دکوری تزئین می  کنند .درخت کریسمس عنصر اصلی در طراحی فضای خانه و آماده کردن آن برای برگزاری مراسم کریسمس است.

ادامه مطلب