معماری خانه ها در شهرهای مختلف دنیا
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

معماری خانه ها در شهرهای مختلف دنیا

Anastasia Savinova ، هنرمندی سوئدی می باشد که بیشتر عمر خود را در سفر به نقاط مختلف دنیا و شهرهای کشورهای مختلف گذرانده است. وی مجموعه عکسهای زیبایی از خانه های معمولی شهرهای مختلف دنیا را با استفاده از تکنیک کلاژ به تصویر کشده است.

ادامه مطلب

دکوراسیون درخدمت نیکوکاری

حوزه مبلمان ، دکوراسیون و معماری، درخدمت نیکوکاری

برگزاری جشنواره پاییزه انجمن توانخواهان دیرآموز خورشید و حضور پررنگ هنرمندان و ورزشکاران دراین جشنواره کوچک بهانه ای شد برای طرح مسئله نیکوکاری و فعالیت های خیریه درحوزه بزرگ مبلمان ، دکوراسیون و معماری کشور. دراین رویداد که درساختمان کوچک این مرکز نه چندان شناخته شده در یوسف آباد تهران برگزارشد هنرمندانی چون پوران درخشنده، سالارعقیلی، جواد عزتی، و تیم والیبال نوجوانان کشوربا حضورشان درمراسم ، هم موجب شادی توانخواهان و مسئولان موسسه شدند و هم براثر آشنایی بیشتر آنها با انجمن این امکان ایجاد شد که ازظرفیت های ارتباطی و محبوبیت خود برای کمک های آتی به خیریه استفاده کنند.

ادامه مطلب

نصب قابی به نام ماتریکس در دفتر Squint-Opera در ملبورن
ادامه مطلب
فضای اداری

نصب قابی به نام ماتریکس در دفتر Squint-Opera در ملبورن توسط Sibling

استودیو طراحی Sibling واقع در سیدنی یک سیستم شبکه ای که توسط برنامه های سه بعدی طراحی شده است را در دفتر انیمیشن دیجیتال Squint/Opera نصب کرده است که این کار برای تعریف مناطق کاری در این دفتر انجام شده است.

ادامه مطلب

خانه Kame طراحی‌شده توسط استودیو معماری Kochi
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

خانه Kame طراحی‌شده توسط استودیو معماری Kochi

این خانه در یک بخش مسکونی جدید در شهر نیگاتا در شمال غربی جزیره هونشو ژاپن قرار دارد. این خانه دوطبقه از شکل‌های هندسی ساده الهام گرفته‌شده است و ۱۲ اتاق دارد.

ادامه مطلب