مبلمان اداری مدرن
ادامه مطلب
فضای اداری

مبلمان اداری مدرن و بهره وری کارکنان چگونه به یکدیگر وابسته هستند؟

کارکنان شرکت های دولتی و خصوصی بیشتر زمان خود را در محیط های اداری سپری می کنند. در واقع محل کار خانه دوم این افراد به حساب می آید. همانطور که احساس راحتی و زیبایی محیط در خانه اهمیت دارد احساس آرامش در فضای کاری نیز از اهمیت به سزایی برخوردار است.

ادامه مطلب

فرش در دکوراسیون مدرن
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ترکیب مدرنیته و سنت با فرش و گلیم دستباف

نام ایران همیشه فرش و گلیم را نیز به‌همراه دارد. زیبایی این هنر و کیفیت فرش‌ های ایرانی بر هیچکس در هیچ‌ کجای جهان پنهان نیست. به ‌همین دلیل فرش‌ ها و گلیم‌ ها از قدیم‌ نقش بزرگی را در دکوراسیون خانه‌ های ایرانی بازی می‌کنند.

ادامه مطلب

برترین دفاتر اداری –(دفتر مرکزی شرکت پیکسار Pixar)
ادامه مطلب
فضای اداری

برترین دفاتر اداری –(دفتر مرکزی شرکت پیکسار Pixar)

اولین دفتر از سری برترین طراحی های دفاتر اداری دنیا که در خوگر مورد بررسی قرار میگیرد طراحی دفتر مرکزی شرکت پیکسار است که در ایالت کالیفرنیای آمریکا قرار گرفته است.
استودیو انیمیشن پیکسار (Pixar Animation Studios) یک شرکت انیمیشن رایانه‌ای است که در سال ۱۹۸۶ توسط استیو جابز و ادوین کتمول بنیان نهاده شد و می توان به آن لقب یکی از میراث باقی مانده از استیو جابز را داد.

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی منزل
ادامه مطلب
books

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل به عنوان یکی از مباحثی که مردم عادی با آن سر و کار دارند، همواره با ابهامات و سوالات زیادی همراه بوده است. بسیاری از ما هنگامی که تصمیم به ایجاد تغییراتی در فضای منزل خود می‌گیریم با این سوال مواجه هستیم که چگونه یک دکوراسیون داخلی را هم مطابق با سلیقه خود و هم متناسب با شرایط منزل به اجرا درآوریم؟ پاسخ این سوال نیازمند شناخت نسبی از سبک‌ها و نیازهای هر بخش از منزل و ترکیب صحیح عناصر مختلف نظیر رنگ‌ها و نورپردازی، سایر قطعات مبلمان و اشیا دکوراتیو است.

ادامه مطلب

دکوراسیون مدرن
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن برای چندین دهه است که در خانه‌ها، دفاتر و فضاهای عمومی محبوب شده است. اگر شما به دنبال یک کلمه برای توصیف دکوراسیون مدرن هستید سادگی بهترین کلمه است. البته، سادگی به این معنی نیست که دکوراسیونی سرد و خسته کننده‌ داشته باشیم؛ چرا که استفاده از پالت رنگ خنثی و اشکال هندسی در هیچ دکوراسیونی خسته ‌کننده و تکراری نیست. ضمن اینکه شما می‌توانید دکوراسیونی مدرن و ساده اما کاملاً گرم و شیک داشته باشد. ما در این مطلب قصد داریم تمام سوالات و ابهامات ذهنی شما درباره دکوراسیون مدرن را مطرح کنیم که بدون شک برای شما جذاب خواهد بود، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

تابلوهای هنری در خانه
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

درست‌ترین روش و مکان نصب تابلوهای هنری در خانه

بی شک ما  تابلوها و قاب عکس ها را برای دیده شدن به روی دیوارها نصب می کنیم، اما اینکه این آثار هنری چگونه دیده شوند به نحوه نصب آنها، مکانی که به آنها اختصاص می دهیم و محیط پیرامونشان بستگی دارد. در واقع نصب اشتباه تابلوها بر روی دیوار نه تنها موجب خلق زیبایی نمی شود بلکه ممکن است بر جلوه یک فضا نیز تاثیر منفی بگذارد. با این وصف سوال این است که چگونه یک تابلو را بر روی دیوار نصب کنیم تا بهترین جلوه ممکن را داشته باشد؟
اگر به دنبال پاسخ به این سوال هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

سبک صنعتی در دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

درباره سبک صنعتی در دکوراسیون داخلی بیشتر بدانیم

اگر درباره سبک‌های معماری یا دست‌کم طراحی داخلی شرکت‌های بزرگ دنیا کمی جستجو کرده باشید، بی‌شک با تصاویری مواجه شده‌اید که در آنها تأسیسات ساختمانی به شکلی واضح و بدون پوشش قابل مشاهده هستند و با این حال از زیبایی و جذابیت خاصی هم برخوردارند. با وجود اینکه سبک صنعتی کمی ساده به نظر می‌رسد، اما سؤال اینجاست که چگونه می‌توان از سازه‌های زمخت و بی‌قواره یک نمای زیبا و دوست‌داشتنی خلق کرد؟

ادامه مطلب

دکوراسیون ساحلی مدرن
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

درباره سبک دکوراسیون ساحلی مدرن بیشتر بدانیم

در طول سالیان اخیر، سبک دکوراسیون ساحلی به خوبی معرفی و شناخته نشده است و این سبک درخشان و روشن، غالبا به شکل اتاقی مملو از لوازم کهنه و شلوغ تصور شده که این فرضیه، حقیقت ندارد. در واقع، دکوراسیون ساحلی مدرن سبکی مملو از ظرافت و زیبایی است. هریک از اجزای این فضا، پناهگاه امنی برای فرار از هجوم روزمرگی و شلوغی زندگی است و آیا کسی هست که خواستار چنین چیزی نباشد؟

در این مطلب ما قصد داریم که به شما نشان دهیم، چگونه می‌توان بدون نیاز به طراح داخلی یک دکوراسیون ساحلی مدرن طراحی کرد.

ادامه مطلب

روانشناسی و علم دکوراسیون
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

روانشناسی و علم دکوراسیون: پنج روشی که با آن یک فضا را حس می‌کنیم

کسانی که مطالب دکوراسیون و چیدمان را در بخش مطالب وب سایت ما دنبال می‌کنند، به خوبی می‌دانند که طراحی و دیزاین چیزی بیشتر از داشتن یک اتاق زیبا است.

عناصر گوناگون و بسیاری وجود دارند که باعث می‌شوند که یک فضا به خوبی احساس شود و می توانند تأثیرات قابل‌توجهی بر نحوه‌ی ارتباط ما با محیط اطرافمان داشته باشند.

در ادامه پنج روشی که می توان با آنها فضا را حس کنیم را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب

چیدمان سال 2018
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

با این چیدمان در سال ۲۰۱۸ خداحافظی کنید

منکر آن نمی‌شویم که یک چیدمان بسیار عالی و مطابق مد روز نمی‌تواند خارج از چهارچوب مرزهای طراحی داخلی باشد؛ اما سبک‌ها و اصول چیدمان هرچقدر که مورد استقبال قرار گیرند و رضایت‌بخش باشند، ابدی نمی‌مانند و باگذشت زمان تسلیم سبک‌های دیگرمی‌شوند. برای مثال در سال 2016 با سری جدید لوازم‌خانگی مینیمال ایکیا تنالیته منحصر به فردی از رنگ صورتی به نام millennial pink معرفی شد. این رنگ طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد و درهمه‌جا از آن استفاده شد. تا جایی که در بسیاری از پست‌های اینستاگرام و پینترست هم دیده شد و محبوبیت ویژه ای داشت. به‌مرور در بسیاری از لوازم‌خانگی و مبلمان های کودک نیز حضور یافت. اماهمان‌قدر که به سرعت در بازار جای گرفت، بعد از گذشت یک سال و نیم به همان سرعت حضورش کمرنگ‌تر شد.

در ادامه به جزئیات دکوراسیونی میپردازیم که تا قبل از سال ۲۰۱۸ از آنها خداحافظی میکنیم و با نکات تازه ای در چیدمان آشنا میشویم که در سال ۲۰۱۸ از آنها استقبال خواهیم کرد.

ادامه مطلب