دکوراسیون ساحلی مدرن
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

درباره سبک دکوراسیون ساحلی مدرن بیشتر بدانیم

در طول سالیان اخیر، سبک دکوراسیون ساحلی به خوبی معرفی و شناخته نشده است و این سبک درخشان و روشن، غالبا به شکل اتاقی مملو از لوازم کهنه و شلوغ تصور شده که این فرضیه، حقیقت ندارد. در واقع، دکوراسیون ساحلی مدرن سبکی مملو از ظرافت و زیبایی است. هریک از اجزای این فضا، پناهگاه امنی برای فرار از هجوم روزمرگی و شلوغی زندگی است و آیا کسی هست که خواستار چنین چیزی نباشد؟

در این مطلب ما قصد داریم که به شما نشان دهیم، چگونه می‌توان بدون نیاز به طراح داخلی یک دکوراسیون ساحلی مدرن طراحی کرد.

ادامه مطلب

فضای باز

توسعه ی مجدد ساحل دریاچه Paprocany به طراحی RS+

ساحل دریاچه ی Paprocany جایی است که ساکنان Tychy اغلب اوقات فراغتشان را در آن جا سپری می کنند.در همسایگی تفرجگاه ، مرکزی تفریحی با سرگرمی ها و جاذبه های ورزشی فراوان وجود دارد.

ادامه مطلب

ساختمان هتل Babylon با نمای سبز
ادامه مطلب
سایر فضاهای عمومی

ساختمان هتل Babylon با نمای سبز

فاز اول پروژه ۳.۴ هکتار است که بین جاده و ساحل قرار گرفته و شامل فضای سبز و فضاهای متنوع و خصوصی است.این مجموعه در ۱۶ کیلومتری فرودگاه بین المللی Danang قرار گرفته است.در این مجموعه ۳ نوع محل اقامت وجود دارد که عبارتند از:ویلای ساحلی،خانه های ییلاقی و ساختمان هتل.در این استراحتگاه، ساختمان چند طبقه هتل Babylon طراحی شده است.گیاهان از سرتاسر این ساختمان بتنی بالا می روند.این ساختمان در خط ساحلی ویتنام توسط گروه معماری Vo Trong Nghia طراحی شده است.
تنوع در فضاهای طراحی شده برای این مجموعه افراد زیادی را به اقامت در این هتل جذب می کند و طراحی بخش های تفریحی و رفاهی و ورزشی لحظات خوشی را برای آن ها به ارمغان می آورد.

ادامه مطلب