توجه به دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

توجه به دکوراسیون داخلی، معجزه‌ای در کسب و کار رستوران شما

اگر صاحب یک کافه و یا رستوران یا درصدد افتتاح یکی از آن‌ها هستید، این مطلب برای شماست. با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، فرصت خوبی را برای ایجاد بعضی تغییرات در اختیار دارید. اهمیت  دکوراسیون رستوران و یا کافی‌شاپ  را فراموش نکنید. نمای بیرون و فضای داخلی یک رستوران، هر دو بسیار مهم هستند. با این وجود مشتریان شما بیشتر وقتشان را در داخل رستوران می‌گذرانند. در حالی که غذای خوب و سرویس‌دهی به موقع و با کیفیت برای آن‌ها مهم است، حال و هوایی که در فضا وجود دارد نیز نقش بسیار بزرگی را ایفا می‌کند. هدف از داشتن یک رستوران و یا کافی‌شاپ ایجاد فضایی‌ست که مشتریان در آن احساس راحتی کنند و در عین حال از غذای خود لذت کافی را ببرند. این نکته در هر نوع رستورانی قابل توجه است. تنظیم محیط به طوری که بیشترین تعداد میزها را داشته باشیم و هم‌زمان فضای کافی نیز وجود داشته باشد، کار آسانی نیست. همچنین همه‌ی ما می‌دانیم که سکوت در یک رستوران کمی آزار دهنده است، ولی میزان پخش صدا نیز بسیار مهم است. نیازی به گفتن نیست که دما و تهویه، از بزرگترین مشکلات همه‌ی رستوران‌هاست و باید به آن‌ها توجه کافی داشته باشیم. به‌غیر از این فضا و تمیزی سرویس‌های بهداشتی نیز برای مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است.

ادامه مطلب

رستورانی شبیه به جنگل
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

رستورانی شبیه به جنگل

گروه طراحی بین المللی Golucci به تازگی طراحی دکوراسیون داخلی رستوران مدرنی به نام Si-Pu Nabe واقع در شانگهای چین را به اتمام رسانده است.فضای داخلی این رستوران زیبا شبیه به جنگل است و مهمانان در فضایی ورودی و کانتر فروش با دکوراسیونی ترکیبی ساخته شده از چوب و تایلهای خاکستری مواجه می شوند. 

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی رستوران
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

دکوراسیون داخلی رستوران

استودیوی طراحی kinnersley  Kent  Design اخیرا ساخت و طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ،    Bandol با ظرفیت ۷۰ صندلی را در خیابان هالیوود شهر چلسی به اتمام رسانده است.

ادامه مطلب