دکوراسیون آشپزخانه تیره
ادامه مطلب
آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه تیره رنگ

آنچه که یک خانه را زیبا و دلپذیر می کند چیزی نیست جز یکپارچگی و هماهنگی بین تمامی عناصر موجود در خانه از وسایل گرفته تا رنگ آمیزی. این موضوع در ارتباط با تمام نقاط خانه صدق می کند. حتما می دانید در انتخاب وسایل می توانید آزادی عمل زیادی داشته باشید اما اینکه بخواهید رنگ دیوار، کاشی ها و کابینت ها را تغییر دهید کمی مشکل به نظر می رسد. در این مطلب سری می زنیم به قلب تپنده خانه و نکاتی درباره آشپزخانه ای با کابینت های تیره را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب

مشکلات آشپزخانه سفید
ادامه مطلب
آشپزخانه

مشکلات آشپزخانه های سفید چیست؟

طراحی آشپزخانه با رنگ سفید بسیار مدرن و شیک است. آشپزخانه سفید می تواند انتخاب اول بسیاری از خانم های علاقه مند به سبک...

ادامه مطلب

دکوراسیون آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

با ظروف آشپزخانه هنگام دکوراسیون آشپزخانه چه کنیم؟

ظروف بزرگ و کوچک، قابلمه‌ هایی که نمی‌دانید کجا قرار دهید، کارد و چنگال‌هایی که مرتباً گم می‌شوند و لیوان‌هایی که در جای مناسب قرار نمی‌گیرند و می‌شکنند. 

راه حل چیست؟

بهترین کار این است که به  آشپزخانه  نظم و ترتیب داده شود. اینکه بدانید کدام وسیله را چقدر نیاز دارید و قرار است در چه بازه‌های زمانی از آنها استفاده کنید، بسیار مهم است. با این کار دیگر لازم نیست که برای استفاده از یکی از وسایل آشپزخانه‌ ی خود، تمام کابینت‌ها را خالی کنید و تمام ظروف آشپزخانه را بیرون بکشید و برای مثال یک قابلمه را از جایی از آن دوردست‌ترین نقطه‌ی کابینت بیرون آورید. 
 

ادامه مطلب

روش داشتن آشپزخانه‌ای به‌ روز
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

۲۰ روش برای داشتن آشپزخانه‌ای به‌ روز (۱)

آشپزخانه یکی از آن قسمت‌های خانه‌است که برای بسیاری از ما اهمیت فراوان دارد. مخصوصا ما خانم‌ها بخش زیادی از وقتمان را در آشپزخانه‌‌ی منزلمان می‌گذرانیم. البته این موضوع مختص خانم‌ها نیست، برای بسیاری از آقایان نیز آشپزی کردن یک علاقه‌مندی بزرگ است. به‌غیر از این‌ها امروزه در بیشتر خانه‌ها، آشپزخانه‌های اپن را مشاهده می‌کنیم. در نتیجه نحوه‌ی چیدمان و ظاهر این آشپزخانه‌ها بر دکوراسیون داخلی باقی نقاط منزلمان هم تأثیر می‌گذارد. به‌یاد می‌آورم که در خانه‌ی ما هر وقت که مهمان داشتیم همه در آشپزخانه جمع می‌شدند و مجبور کردنشان برای نشستن در سالن پذیرایی و رها کردن میز آشپزخانه کار سختی بود. این موضوع به‌نظر ما بسیار عجیب می‌آمد. حالا گاهی با خودم فکر می‌کنم که شاید صمیمیت و انرژی آشپزخانه بود که موجب این اتفاق می‌شد. با در نظر گرفتن تمامی این مسائل، شاید خیلی از ما به‌فکر به‌ روز کردن آشپزخانه‌ی منزلمان باشیم. برای این‌کار لازم نیست که تغییرات بسیار بزرگی ایجاد کنیم و هزینه‌ی زیادی بپردازیم. جزئیات کوچک‌تری هم می‌توانند به‌ما در داشتن یک آشپزخانه‌ی به‌ روز کمک کنند. در این مطلب سعی می‌کنم که ۲۰ روش برای داشتن آشپزخانه‌ای به‌ روز را با شما در میان بگذارم. 

ادامه مطلب

آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

آشپزخانه

استفاده ی دقیق از منابع،احترام به طبیعت و انتقال آن به نسل های آینده برخی از ارزشهای مهم ، پایه و اساسی برای جامعه...

ادامه مطلب

آشپزخانه کوچک
ادامه مطلب
آشپزخانه

آشپزخانه کوچک

دکور زیریک آشپزخانه ی کوچک مدولار است که توسط دو طراح آلمانی به نام های Kristin Laass و Norman Ebeltخلق شده است. این آشپزخانه ی مدولار کوچک با توجه به افزایش جمعیت و شهرسازی های گسترده و استفاده از واحد های آپارتمانی کوچک و تغییرات سبک زندگی و عادات متنوع افراد طراحی شده است.

ادامه مطلب

دکوراسیون آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه ( بخش اول )

این آشپزخانه ها بخشی از بهترین طراحی دکوراسیون آشپزخانه در جهان هستند که آن ها را با شما به اشتراک می گذاریم.

ادامه مطلب

طراحی آشپزخانه مدرن
ادامه مطلب
آشپزخانه

طراحی آشپزخانه مدرن

Alessandro Isola ، طراح ایتالیایی آشپزخانه ی مدرنی را طراحی نموده است که در آن حرکت حرف اول را می زند.

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

استودیو معماری Andrew Maynard ، خانه ای متفاوت در ملبورن استرالیا را طراحی کرده است. دکوراسیون داخلی آشپزخانه ی این خانه دارای طراحی خاص و جذابی می باشد.فضای این آشپزخانه به گونه ای است که در آن مرزی میان فضای بیرونی و داخلی وجود ندارد و آشپزخانه ، از فضای داخلی به بیرون از خانه امتداد یافته است.

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه از موارد مهم است خصوصا از زمانی که سبک آشپزخانه ها به مفهوم باز و یا Open آمیخته شده است و در مواردی از این هم فرا تر رفته و به نحوی با بخشهای پذیرائی و نشیمن آمیخته شده است و حداقل بیشترین نمایش را در خانه دارا می باشد ، حتما توجه کرده اید که در هنگام ورود به آپارتمان های مدرن بیشترین بخشی که نظر را به خود جلب می نماید آشپزخانه و ملحقات آن می باشد و از سوی دیگر نیز بیشترین زمان زندگی و یا بهتر بگوئیم بیشترین زمان بیداری در خانه ، حول و حوش آشپزخانه می گذرد و به همین علت نیز دکوراسیون داخلی آشپزخانه از ابعاد مهم دکوراسیون خانگی می باشد.

ادامه مطلب

12