لوازم جانبی حمام می توانند به یک حمام جذابیت و هیجان بدهند. لوازم جانبی و تجهیزاتی ساده از جاصابونی گرفته تا تجهیزات گران تر از قبیل وان و جکوزی. چگونگی انتخاب لوازم جانبی مناسب حمام کار دشواری نیست.
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

نحوه انتخاب لوازم جانبی مناسب برای سرویس بهداشتی

لوازم جانبی حمام می توانند به یک حمام جذابیت و هیجان بدهند. لوازم جانبی و تجهیزاتی ساده از جاصابونی گرفته تا تجهیزات گران تر...

ادامه مطلب

بهترین کاشی حمام
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

کاشی هایی که هیچگاه قدیمی نمی شوند

کاشی حمام از طیف گسترده ای از مواد، اشکال و رنگ ها برخوردار است. اما همه آنها برای نقاط مرطوب مناسب نیستند. یکی از...

ادامه مطلب

دکور حمام
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

دکور حمام

اگر شما از رفتن به حمام قدیمی خود خسته شده اید ما ایده های ارزان و ساده ای برای دکور حمام پیشنهاد می کنیم.مهمترین تغییر در دکور حمام روشنایی است.یک مطالعه سوئدی نشان می دهد که نور با رنگ مناسب بر روی خلق و خو تاثیر گذار است.تغییر روشنایی حمام کار مشکل و پر خرجی نیست ولی حمام شما را بزرگتر و تازه تر نشان می دهد.نورپردازی قدیمی و لامپ های فلورسنت سایه های غیر جذابی دارند ورنگ عجیب و غریبی به پوست شما می دهند.اگر امکان تغییر نوع چراغ را ندارید از لامپ های فلورسنت که نور گرم دارند مانند آفتابی استفاده کنید.

ادامه مطلب

لوازم سرویس بهداشتی
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

لوازم سرویس بهداشتی

سرویسهای بهداشتی و حمام ها در طراحی فضای خانه کمترین فضا را اشغال می کنند و گاهی اوقات بیشترین کم لطفی در مورد طراحی دکوراسیون داخلی آنها اتفاق می افتد.در صورتیکه با اندکی دقت در انتخاب مدلهای شیک و خلاقانه سینکهای روشویی و شیرآلات به سادگی می توان دکورهای زیبا و متفاوتی را در این فضاها ایجاد کرد.

ادامه مطلب

دکوراسیون حمام کوچک
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

دکوراسیون حمام

خلاقیت یک معمار و یا طراح را می توان از طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک محک زد. استفاده از طرح های جسورانه و ایده های خلاقانه می تواند فضای کوچک خانه شما را منحصر به فرد و خاص جلوه دهد،یکی از این فضاهای کوچک در خانه حمام است که به راحتی به کمک تعدادی ایده ی ساده و جذاب می توان از آن به بهترین صورت استفاده کرد.با پیاده کردن این ایده ها و دکوراسیون حمام به سبک خودتان ، فضایی منحصر به فرد درخانه خلق کنید.

ادامه مطلب

دکوراسیون حمام
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

دکوراسیون حمام

در اینجا مجموعه ی جدیدی با عملکرد نگاهی نو به طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی حمام به نمایش گذاشته شده است.وسائل همگی به صورت سیستم های مدولار اجرا شده اند، کابینت، وسائل تکمیلی و متریال جدیدی که به منظور اجرای این حمام به صورت سفارشی و خاص مورد استفاده قرار گرفته است.

ادامه مطلب