دستشویی خانه را لوکس کنید
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

با این ۸ روش دستشویی خانه را لوکس کنید

هنگامی که درباره دکوراسیون خانه فکر می‌کنیم بیشترین چیزی که به ذهنمان می‌آید دکور اتاق نشیمن است. پس از آن نوبت به دکور اتاق خواب و آشپزخانه می رسد. اما کمتر کسی به فکر دکوراسیون دستشویی و حمام خانه می‌افتد. با وجود نسبت کم مساحت این فضاها به فضاهای بزرگ تری چون اتاق نشیمن و آشپزخانه، نباید اهمیت آن‌ها را دست‌کم گرفت. دستشویی از پرکاربردترین فضاهای خانه و در واقع مهم ترین‌ آن نیز هست. بسیاری از خانه‌های کوچک تنها یک فضا برای اتاق نشیمن و اتاق خواب دارند، این درحالی است که در هر خانه‌ای با هر مساحتی دستشویی و حمام فضای جداگانه و مخصوص خود را دارند و همین نشان از اهمیت این فضای کوچک در خانه است.

ادامه مطلب

دکور حمام
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

دکور حمام

اگر شما از رفتن به حمام قدیمی خود خسته شده اید ما ایده های ارزان و ساده ای برای دکور حمام پیشنهاد می کنیم.مهمترین تغییر در دکور حمام روشنایی است.یک مطالعه سوئدی نشان می دهد که نور با رنگ مناسب بر روی خلق و خو تاثیر گذار است.تغییر روشنایی حمام کار مشکل و پر خرجی نیست ولی حمام شما را بزرگتر و تازه تر نشان می دهد.نورپردازی قدیمی و لامپ های فلورسنت سایه های غیر جذابی دارند ورنگ عجیب و غریبی به پوست شما می دهند.اگر امکان تغییر نوع چراغ را ندارید از لامپ های فلورسنت که نور گرم دارند مانند آفتابی استفاده کنید.

ادامه مطلب

لوازم سرویس بهداشتی
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

لوازم سرویس بهداشتی

سرویسهای بهداشتی و حمام ها در طراحی فضای خانه کمترین فضا را اشغال می کنند و گاهی اوقات بیشترین کم لطفی در مورد طراحی دکوراسیون داخلی آنها اتفاق می افتد.در صورتیکه با اندکی دقت در انتخاب مدلهای شیک و خلاقانه سینکهای روشویی و شیرآلات به سادگی می توان دکورهای زیبا و متفاوتی را در این فضاها ایجاد کرد.

ادامه مطلب