دکوراسیون اتاق خواب کودک
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

دکوراسیون اتاق خواب کودک

  این وظیفه پدر و مادر است که دکوراسیون اتاق خواب کودک را طوری طراحی کند که هم مورد علاقه فرزندشان باشد و او را تشویق کند بخشی از روز را در اتاقش بگذراند، هم به اندازه کافی کاربردی و امن باشد. اما حل این چالش چه طور امکان پذیر است؟ با رعایت اصول دکوراسیون. در ادامه این چند نکته اساسی برای طراحی دکوراسیون اتاق کودک را با هم خواهیم خواند.

ادامه مطلب

کودکان از دکوراسیون منزل چه می‌خواهند؟
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

کودکان از دکوراسیون منزل چه می‌خواهند؟

برنامه‌ریزی برای دکوراسیون اتاق کودک می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد و از سوی دیگر تمیز و مرتب نگه داشتن آن نیز می‌تواند انرژی و زمان زیادی از شما بگیرد. طبق تحقیقی که توسط وب سایت معتبر HOUZZ از کاربران صورت گرفته، والدین با چالش‌های مشابهی در هنگام چیدمان و طراحی دکوراسیون اتاق کودکان مواجه هستند. این نظرسنجی که توسط ۲۰۰ کاربر دارای فرزند خردسال تکمیل شده همچنین نشان می‌دهد که کدام تم‌ها، رنگ‌ها و عناصر دکوراتیو در اتاق کودک محبوب‌تر هستند. در اینجا با این چالش‌ها و علاقه‌مندی‌ها بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق کودک
ادامه مطلب
اتاق خواب

۷ روش برای استفاده از نقوش هندسی در دکوراسیون اتاق کودک

هندسه با وجود قدمت طولانی مدت که دارد، هنوز هم مبحثی جذاب است و به‌کارگیری آن در دکوراسیون اتاق کودک یا مهد کودک‌ها، به منظور ایجاد فضایی سرگرم‌کننده و پرانرژی، انتخاب مناسبی محسوب می‌شود.

این موضوع سبب شده تا طراحی به وسیله نقوش هندسی به یکی از شاخه‌های جذاب در دکوراسیون خانگی بدل شود و ما نیز تلاش کرده‌ایم تا در این مطلب چند قاعده ساده برای استفاده بیشتر از هندسه در اتاق خواب کودکان برای خلق فضایی سرگرم‌کننده را به شما ارائه دهیم.

ادامه مطلب

دکوراسیون رنگارنگ اتاق خواب کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

دکوراسیون اتاق خواب کودک

در این مقاله تعدادی از خلاقانه ترین و رنگارنگترین ایده ها ، جهت طراحی دیزاینهای متفاوت و رویایی برای اتاق کودکان و نوجوان رامشاهده می کنید.

ادامه مطلب

دکور اتاق کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

دکور اتاق کودک

شرکت معماری Geometrix Design دکور اتاق کودک خانه ای واقع در مسکو را طراحی نموده است. در طراحی این دکور زیبا از ترکیب رنگ نارنجی و توسی استفاده شده است.

ادامه مطلب

لوستر اتاق بچه
ادامه مطلب
نور و نورپردازی

لوستر اتاق بچه

پدر و مادرها همواره به دنبال بهترینها برای فرزندان خود هستند. توجه به دکوراسیون اتاق کودک یکی از این بهترین ها است که علاوه بر راحتی باید طراحی زیبایی هم داشته باشدیکی ازلوازمی که جلوه خاص به اتاق کودکان شما می دهد لوستر است .زمانیکه به دنبال خرید لوستر اتاق بچه هستید مهمترین فاکتوری که درجه ی اول باید به آن توجه کردامنیت کودک است.نکته ی دیگری که باید به آن توجه کرد کیفیت و مدل لوستر اتاق بچه است بهتر است تمام لامپ ها وچراغ ها قابلیت انعطاف و پایه ی قابل تنظیم داشته باشند.تا برای روشن کردن بخشهای مختلف اتاق (بازی،مطالعه و ….)مورد استفاده قرار بگیرند.

ادامه مطلب

فضای داخلی خانه ای در ترکیه را با استفاده از سنگ مرمر
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

استودیوی ۲ ، فضای داخلی خانه ای در ترکیه را با استفاده از سنگ مرمر،چوب،بتن و فلز طراحی کرده است.

خانه AC یک پروژه اقامتی به مساحت ۲۴۰ متر مربع است که در اقامتگاه های Panavia در بخش Bosphorus استانبول واقع شده است.

ادامه مطلب