دکوراسیون اتاق عروس
ادامه مطلب
books

دکوراسیون اتاق عروس

دکوراسیون اتاق عروس یا اتاق خواب زوجی که تازه ازدواج کرده‌اند، با دکوراسیون تمام اتاق‌های دیگر متفاوت است. زوج‌های جوان تمام وسایل زندگی و لوازم خانه و به قول معروف جهیزیه را از ابتدا و با سلیقه خودشان خریداری می‌کنند برای همین دستشان در انتخاب سبک و ابعاد و تناسب وسایل با ابعاد و ویژگی‌های منزل کاملا باز است و می‌توانند بهترین دکوراسیون را بدون کمترین عیب و نقصی فراهم کنند. در بین اتاق‌های خانه نوعروس اتاق خواب همیشه اهمیت ویژه خودش را داشته است. اتاقی که تکرار نشدنی‌ترین خاطرات زوج‌ها در آن رقم خواهد خورد. دکوراسیون اتاق عروس علاوه بر اینکه باید با کل خانه هماهنگی داشته باشد، همچنان می‌تواند با تمهیداتی خاص مانند یک جزیره در خانه بدرخشد و چشمگیر باشد. در ادامه بیشتر با دکوراسیون اتاق عروس آشنا شوید.

ادامه مطلب

اتاق خواب عروس
ادامه مطلب
اتاق خواب

اتاق خواب عروس

طراحی و دکوراسیون اتاق خواب عروس ،بخشی ضروری در هر مراسم عروسی است.تزیین اتاق خواب عروس نه تنها دربیشتر کشورهای آسیایی مانندپاکستان ، هند و بنگلادش و سریلانکاو…،بلکه یکی از سنتها در اکثر کشورهای جهان است.

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق خواب عروس
ادامه مطلب
اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب عروس

ایجاد یک اتاق خواب راحت و رمانتیک به معنای کنار هم قرار دادن اجزا به صورتی است که زوجی که تازه ازدواج کرده اند احساس ارامش و راحتی نمایند . بعضی از این اجزا عبارتند از رنگ ،نور ، مبلمان و دکور . در زیر تصاویر ۱۵ دکور رمانتیک برای اتاق خواب عروس را می بینید که می توانند الهام بخش شما برای تزیین اتاق عروس باشند.

ادامه مطلب