چگونه دکوراسیون یک آشپزخانه کوچک را طراحی کنم؟
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

چگونه دکوراسیون یک آشپزخانه کوچک را طراحی کنم؟

با کوچک شدن منازل و به‌ویژه آپارتمان‌ها، آشپزخانه‌ها نیز همانند سایر بخش‌های خانه محدودتر شده‌اند. در حالی که لوازم آشپزخانه طی سال‌های اخیر دائماً بیشتر شده‌اند و ما با مشکلی بزرگی یعنی کمبود فضا مواجهیم. طراحان دکوراسیون آشپزخانه این مشکل را با افزودن کابینت‌های مختلف به فضای آشپزخانه تا حدی رفع کرده‌اند اما هرچه تعداد این کابینت‌ها بیشتر شود فضای آشپزخانه تنگ‌تر به نظر می‌رسد. پس سؤال اینجاست که چگونه می‌توان محیط یک آشپزخانه کوچک را بزرگ‌تر و زیباتر جلوه داد؟

ادامه مطلب

دکوراسیون آشپزخانه
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه از این جهت اهمیت دارد که آشپزخانه قلب هر‌ خانه است. جایی که در آن می‌توانیم به کمک آشپزی و لذت پذیرایی از خانواده‌مان حس آرامش را به خود و آنها هدیه دهیم. بعضی از ما گاهی برای اینکه روحیه خود را تغییر دهیم تغییراتی را در ظاهر خود یا محیط اطرافمان ایجاد می‌کنیم که خود فرآیندی هیجان انگیز است. حالا اگر در این فرآیند فاکتورهای مربوط به دکوراسیون را هم لحاظ کنیم می‌توانیم علاوه بر لذت بصری به محیطی با کاربری و جذابیت بالاتر دست پیدا کنیم و دکوراسیون آشپزخانه جزو آن دسته از تغییراتی محسوب می‌شود که روی تک تک اعضای خانواده تاثیرگذار است.

ادامه مطلب

تغییرات آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

با این چند روش، همه را از تغییرات آشپزخانه تان، شگفت زده کنید

طراحی و دکوراسیون آشپزخانه چیزی فراتر از انتخاب لوازم خانگی و کابینت هاست. بهتر است بدانید که دکوراسیون آشپزخانه به معنی شخصیت بخشیدن به آن است. پس لازم است که با دقت بیشتری به آن بیندیشید و فکری به حال تغییرات آن کنید. آشپزخانه که اغلب از آن به عنوان قلب خانه یاد می شود، می تواند تاثیر بسزایی بر خانه و اهل خانه، به خصوص خانم خانه بگذارد. یک آشپزخانه ی گرم و زیبا، صاحبش را سر ذوق می آورد! این مکان که هم برای آشپزی و هم بعضا به عنوان فضای سرگرم کننده از آن استفاده می شود، دقیقا همان فضای کلیدی و مهم خانه است که با اضافه کردن بخشی از المان های زیبایی سازی، می تواند ارزش مادی و معنوی خانه را دو چندان کند. 

ادامه مطلب

اصول طراحی آشپزخانه مدرن
ادامه مطلب
آشپزخانه

اصول طراحی آشپزخانه مدرن

شما هم از آن دسته افرادی هستید که با دیدن برنامه‌های آشپزی و سریال‌های
تلویزیونی، آرزوی داشتن یک آشپزخانه مدرن و حرفه‌ای را می‌کنید؟ طراحی یک آشپزخانه
مدرن مستلزم رعایت اصول و قوانین خاصی است. طراحی اصولی آشپزخانه‌های مدرن و حرفه‌ای،
به ما این امکان را می‌دهد که کارهایمان را سر وقت، با نظم و به راحتی انجام دهیم.
برای رسیدن به این هدف لزوما نیازی به فضای زیادی نداریم. هیچ یک از اتاق‌های خانه
به اندازه آشپزخانه چند منظوره نیستند. آشپزخانه قلب خانه است، آشپزخانه‌های مدرن
علاوه بر اینکه در آماده‌سازی غذا مورد استفاده قرار می‌گیرند، مکانی برای سرو
غذا، پذیرایی از مهمانان، جمع شدن افراد خانواده و حتی سرگرم شدن است. به همین
دلیل برای طراحی اصولی آشپزخانه مدرن باید علاوه بر درنظر گرفتن سلایق شخصی به
کاربردی بودن تمام قسمت‌های آن نیز توجه شود. در هر حال، چه منتظر به اتمام رسیدن
ساخت خانه‌تان هستید و چه مایلید آشپزخانه‌تان را بازسازی و مدرن کنید، بهترین
نقطه شروع خواندن اصولی است که طراحان حرفه‌ای به شما پیشنهاد می دهند.

ادامه مطلب

دکوراسیون آشپزخانه مدرن
ادامه مطلب
آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه مدرن زیر ، توسط استودیو معماری MVRDV و برای دوسالانه ی ونیز طراحی شده است.هدف از طراحی این آشپزخانه ی کاملا شفاف کشف آینده ی طراحی در محیط های خانگی است.

ادامه مطلب

دکوراسیون آشپزخانه کوچک
ادامه مطلب
آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه کوچک

اغلب بهترین طراحان کسانی هستند که بتوانند از عهده ی طراحی و دکوراسیون فضای کوچک برآیند.هرچند که طراحی دکوراسیون در یک متراژ محدود غیرممکن به نظر می رسد ، ولی با طراحی دقیق قابل انجام است.

ادامه مطلب

دکور آشپزخانه
ادامه مطلب
سبک زندگی

دکور آشپزخانه

طراحی دکور آشپزخانه با سبک های جدید و مد روز از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا در کنار بانوی خانه، سایر اعضای خانواده نیز ساعاتی از روز را در آشپزخانه سپری می نمایند و نیز در اکثر منازل آشپزخانه پنجره ای رو به اتاق پذیرایی است و زیبایی آن نقش اساسی در طراحی داخلی منزل دارد.بنابراین داشتن یک آشپزخانه شیک و راحت از ضروریات هر خانه است.

ادامه مطلب

معماری داخلی خانه
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

معماری داخلی خانه

در معماری داخلی خانه مهمترین فاکتورها زیر ساخت آن بنا می باشد.
این انبار فوق العاده در استکهلم سوئد توسط معمار Beatriz Pons طراحی گردیده است.این معمار تمام سعی خود را کرده است تا انبار به یک فضای زندگی دلچسب تبدیل گردد.اولویت طراحی این معمار داشتن جزیئات زیبایی در طراحی و دکوراسیون این منزل می باشد.

ادامه مطلب

چیدمان آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

چیدمان آشپزخانه

از آنجا که آشپزخانه اصولا در هر خانه ای قلب آن خانه می باشد، چیدمان و طراحی آن بسیار حائز اهمیت می باشد.امروزه طراحان با ایده ها و طراحی های خاصی که برای چیدمان آشپزخانه در نظر می گیرند انگیزه بیشتری برای افراد برای آشپزی ایجاد می کنند.
چیدمان این آشپزخانه توسط شرکت Minosa که یک شرکت نوآورانه استرالیایی در حوزه طراحی داخلی به خصوص چیدمان آشپزخانه و حمام می باشند، طراحی شده است. این خانه متعلق به یک زوج جوان به همراه دخترشان واقع در سیدنی استرالیا می باشد که علاقه مند به آشپزخانه ای به سبک فرانسوی می باشند.

ادامه مطلب