انتخاب میز ناهارخوری
ادامه مطلب
راهنمای خرید

میز ناهارخوری خود را چگونه انتخاب کنیم؟

بهترین میز ناهارخوری آن است که در محدوده بودجه شما باشد، خوب ساخته شده باشد، به فضای اتاقتان بیاید و سبکی داشته باشد که از چشمتان نیفتد. چند اصل مهم هست که هنگام خرید میز ناهارخوری باید در نظر داشته باشید.

ادامه مطلب

نکاتی درباره خرید میز ناهارخوری
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

نکاتی درباره خرید میز ناهارخوری

از آن دورانی که میز ناهارخوری یک وسیله تجملاتی، بدون استفاده و جاگیر در دکوراسیون منزل محسوب می شد، مدت‌ها می‌گذرد. امروزه بدون توجه به بزرگی یا کوچکی خانه‌ها، میز ناهارخوری یکی از وسایل پرکاربرد و ضروری به شمار می‌رود. با این وجود همچنان خریداران برای یافتن یک میز مناسب با ابهامات و دردسرهای زیادی مواجه‌اند. قیمت بالای این میزها اگر با فرسودگی زودهنگام همراه باشد، زیان هنگفتی را به خانواده‌ها تحمیل می‌کند. نتیجه آنکه تصمیم گرفتیم تا درباره ویژگی‌های یک میز خوب، مدل های محبوب و ترفندهای خرید یک محصول مناسب، نکاتی را با شما در میان بگذاریم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

هم میز ناهارخوری هم میز کار
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

هم میز ناهارخوری هم میز کار

هم میز ناهارخوری هم میز کار، این شاید بهترین عنوانی است که می‌توان برای میزهای حاضر در فضای نشیمن خانه‌های ایرانی انتخاب کرد. اگر شما هم فرزندانی دارید که به مدرسه می‌روند احتمالاً بارها دیده‌اید که به دلایل مختلف تکالیف خود را بر روی میز ناهارخوری انجام می‌دهند. حتی شما نیز بارها بر روی این میزها فعالیت‌های روزانه و گاه کارهای هنری خود را انجام می‌دهید. با این وصف ظاهراً میزهای ناهارخوری در کنار وظیفه ذاتی خود عهده‌دار خدمات دیگری نیز می‌شوند؛ اما مگر میز ناهارخوری با یک میز کار تفاوت دارد؟ در واقع سؤال بهتر این است که یک میز ناهارخوری در چه شرایطی به یک میز کار مطلوب تبدیل می‌شود؟ با ما تا پایان این نوشتار همراه باشید شاید به پاسخ خود رسیدید!

ادامه مطلب