هنگام خرید مبل به این نکات توجه کنید!
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

هنگام خرید مبل به این نکات توجه کنید!

تغییر دکوراسیون منزل از جمله مواردی است که معمولا یک یا چند بار در طی سال انجام می شود ، البته گاهی این تغییر دکوراسیون بیشتر به صورت جزئی و با جابه جایی وسایل و یا افزایش  کاهش اقلام کوچک صورت می گیرد و گاهی نیز که برای برخی چند سال یک بار و برای برخی سال به سال است تغییر همراه با  خرید مبل و صندلی و بازسازی برخی از بخش های خانه همراه است. معمولا بیشترین چیزی که در هنگام خرید مبلمان به آن توجه می شود منطبق بودن مبلمان با گرایش ها و مد روز و هماهنگی رنگ آن ها با دیگر وسایل خانه است، حال آن که درانتخاب مبلمان بهداشت و سلامتی نیز به همان اندازه اهمیت دارد و استفاده از مبلمان غیراستاندارد عامل مهم ابتلا به بیماری های ستون فقرات و حساسیت های تنفسی و درد مفاصل است. 

ادامه مطلب

نمونه ای از تولیدات متفاوت یک شرکت ایتالیائی
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

نمونه ای از تولیدات متفاوت یک شرکت ایتالیائی موفق در زمینه نشیمن ها

در این گروه از مطالب تلاش می نمائیم تا نمونه های موفق و مطلوب از  طراحی و تولیدات خوب جهانی را معرفی نمائیم . امیدواریم که تولیدکنندگان موفق ایرانی بتوانند از این نمونه های خوب ایده های جالبی درک و دریافت نمایند.در اولین نمونه از این مطالب تولیدات شرکت ایتالیائی  PLANK  را به نمایش می گذاریم .

ادامه مطلب

مبلمان جدید
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

مبلمان جدید

gilles belley ، طراح فرانسوی ، سیستم مبلمان جدیدی به نام rooms را طراحی کرده است.این سیستم مبلمان جدید به گونه ای است که در طراحی آن ، در مورد ارتباط بین وسایل خانگی مختلف و محیط اطراف آنها تجدیدنظر شده است.

ادامه مطلب

گسترش تولیدات لوازم دکوراسیون
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

نیاز به گسترش تولیدات لوازم دکوراسیون در زمینه مبلمان مورد نیاز کودک و نوجوان (بخش اول)

صنعت مبلمان ایران بعد از انقلاب اسلامی پس از یک دوره فترت حدودا دهساله ، از اواخر دهه شصت شروع به رشد دوباره نمود و البته این رشد متوازن و در همه زمینه ها یکسان نبود، در برخی حوزه ها، گروه های پیشتاز، حرکتهائی را آغاز نمودند به دنبال ایشان حرکات تکمیلی شکل گرفت ، در بخشهائی مانند مبلمان اداری و نمایشگاهی و تا حدودی آشپزخانه شاهد رشد چشمگیری بودیم، اما همانگونه که ذکر شد در برخی موارد رشد چندانی حاصل نگردید ، در بخش مبلمان منزل گرچه حرکاتی از قبل از انقلاب آغاز شده بود، اما تداوم این حرکات در بعد از انقلاب کافی و وافی نبوده است.

ادامه مطلب

جدیدترین مبلمان منزل
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

جدیدترین مبلمان منزل

طراحی به نام Ellinor Ericsson مجموعه ای از جدیدترین مبلمان منزل خود را رو نمایی کرده است. ابن مجموعه که X-ME نام دارد دارای طراحی عجیب و شگفت انگیز است.

ادامه مطلب

نمایشگاه Salone Del Mobile
ادامه مطلب
نمایشگاه و غرفه سازی

نمایشگاه Salone Del Mobile

“Salone Del Mobile” یک معیار جهانی برای بخش مبلمان خانگی است. همینطور یک ابزار گران‌بها برای بخش صنعت و یک وسیله مداوم، در جریان و فوق‌العاده برای پیش‌رفت. “Salone” اولین بار در سال ۱۹۶۱ برای شناساندن مبلمان و تزئینات ایتالیایی به بازار خارجی حضور پیداکرد و کارش را ادامه داد و امروزه بی‌عیب و نقصی و تضمین کیفیت مبلمان ایتالیایی برای همه مشخص است.

ادامه مطلب