خانه رنگین کمانی در اینستاگرام
ادامه مطلب
سبک زندگی

این خانه رنگین کمانی در اینستاگرام طرفدار دارد

همه‌ی ما دوست داریم دکوراسیون خانه‌مان انعکاسی از شخصیتمان باشد و با روش‌های بی‌شماری بتوانیم آن را چیدمان کنیم تا هر زمان که قدم در آن می‌گذاریم بهترین حس ممکن به ما منتقل شود.

چیدمان خانه اگر با در نظر گرفتن وجوه شخصیتی‌مان انجام شود تأثیر بیشتری در احساسات و مسائل روحی و روانی تک‌تک اعضای خانواده می‌گذارد.

بدیهی است که همه‌ی ما خانه را محلی امن و سرشار از آرامش تصور می‌کنیم و لازم است بدانید که هر اندازه ابعاد شخصیتمان را در محل زندگی مان بهتر نمایش دهیم، تأثیرات مثبتی که از جانب تمامی عناصر موجود به ما منتقل می‌شود، بسیار بیشتر خواهد بود.

 آمینا موسیولو (Amina Mucciolo) طراحی خانه‌اش را به سمت‌وسویی جدید برده است که مشابهش را کمتردیده‌ایم. آمینا در چیدمان خانه‌اش تماماً از رنگ‌های رنگین‌کمانی استفاده کرده است که شخصیت درونی خودش را نمایش می دهد. جالب است بدانید دکوراسیون خانه‌ ی او در فضای اینستاگرام حسابی غوغا کرده است. 

ادامه مطلب

درباره ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی بیشتر بدانیم
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

درباره ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی بیشتر بدانیم

روانشناسان معتقدند که رنگ ها تاثیر مستقیمی روی حالات روحی و رفتاری انسان ها دارند. به همین دلیل رنگ های به کار رفته در محیط کار و خانه که بیشترین زمان را در آنها می گذارنیم از اهمیت  زیادی برخوردارند. طراحان در این زمینه به کمک ما آمده اند و با ارائه توضیحاتی درخصوص چگونگی تاثیر گذاری رنگ ها و ترکیب آنها انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون را آسان تر کرده اند.

 در این مطلب درخصوص ۱۵ نکته مهمی که باید راجع به رنگ بدانیم گفتگو می کنیم.

ادامه مطلب