ترفندهایی برای تغییر دکوراسیون بدون هزینه
ادامه مطلب
books

ترفندهایی برای تغییر دکوراسیون بدون هزینه

نزدیک سال نوست و یک دکوراسیون جدید از آن چیزهاییست که خیلی‌ها را می‌تواند خوشحال کند. شاید در اولین نگاه این کار یک کار پرهزینه به نظر برسد اما با ترفند‌های ساده می‌توانید بدون هزینه دکوراسیون خانه‌تان را تغییر دهید. گاهی یک سطل رنگ، یک جفت کفش (!) و حتی چند کیلو پرتقال شیرین و لیموی ترش برای جذابتر کردن دکوراسیون خانه کافی هستند. ترفندهایی برای تغییر دکوراسیون بدون هزینه را اینجا بخوانید.

ادامه مطلب

ترفندهایی برای تغییر دکوراسیون کم هزینه
ادامه مطلب
books

ترفندهایی برای تغییر دکوراسیون کم هزینه

نزدیک نوروز است و خرج و مخارج شروع سال جدید اکثر افراد را به این فکر می‌اندازد که امسال تغییر دکوراسیون کم هزینه تری به نسبت سال‌های قبل داشته باشند. عید و جشن نوروز کاری به کار جیب ما شرایط اقتصادی ندارد و تا کمتر از یک ماه دیگر فرامی‌رسد و به هر حال باید خودمان را برای استقبال از بهار دلنشین و خانه مان برای استقبال از میهمانان نوروزی و دید و بازدیدها آماده کنیم. خانه تکانی که تمام می‌شود، تازه می‌بینیم نظافت و نظم از عهده همه آنچه انتظارش را داشتیم برنیامده و این خانه برای بهاری شدن نیازمند چیزهای دیگریست و دیگر زمان چندانی نداریم. امسال اما می‌توانید پیش پیش به فکر ترفندهای تغییر دکوراسیون کم هزینه باشید و خریدهای کوچک و ارزان دکوراسیون جذابتری داشته باشید.

ادامه مطلب

راه‌حل‌هایی برای مشکلات دکوراسیون منزل
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

راه‌حل‌هایی برای ۵ مشکل در دکوراسیون منزل

هیچ خانه‌ای کامل و بی‌عیب و نقص نیست و این موضوع به بزرگی یا تازه‌ساز بودن یا نبودن آن نیز ارتباطی ندارد. تنها کافی است به دکوراسیون داخلی منازل نگاهی بیاندازید تا دریابید که هر یک به لحاظ طراحی، سیستم ذخیره‌سازی یا نورپردازی با مشکلاتی مواجه هستند. این چالش هنگامی تشدید می‌شوند که شما منزلی اجاره کرده‌اید و در طراحی داخلی آن نیز نقشی نداشته‌اید؛ اما خوشبختانه بسیاری از معضلات مرتبط با دکوراسیون منزل را می‌توان در عرض چند ساعت تا چند روز به‌آسانی رفع کرد.
ما در این مطلب پنج مورد از شایع‌ترین مشکلات دکوراسیون داخلی و راه‌حل‌هایی برای رفع آنها را به شما معرفی خواهیم کرد. پس تا انتها با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

تغییر دکوراسیون با کمترین هزینه
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

تغییر دکوراسیون با کمترین هزینه

اکثر ما پس از مدتی از یکنواختی فضای اطرافمان هرقدر هم که خوب دکور شده باشد خسته می شویم و به فکر تغییر دکوراسیون می افتیم . اما اساسی ترین مشکل تغییر دکوراسیون هزینه بر بودن آن است. خبر خوب این است که همیشه هم تغییر دکوراسیون خیلی گران تمام نمی شود و هنگامی که از قدرت تخیل و نوآوری در تغییر دکوراسیون منزل استفاده کنیم، با کمترین هزینه می‌توانیم بهترین و زیباترین تغییرات را ایجاد کنیم.

همه ی ما در طول سال مقدار زیادی از وسایل کوچک و بزرگ را انبار می کنیم . تنها کاری که باید انجام بدهیم این است که به اطراف خود نگاه کنیم و با اندکی تغییر، راهی برای استفاده ی بهتر از وسایلی که در گوشه و کنار خانه داریم، پیدا کنیم. در ادامه شما شگفت زده خواهید شد که چگونه با کمترین هزینه می توان چیدمان زیبایی را ایجاد کرد و دکوراسیون منزل را تغییر داد.

ادامه مطلب

الگوی سه‌تایی در دکوراسیون
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ده راهنمایی برای استفاده از قاعده الگوی سه‌تایی در دکوراسیون

الگوهای مختلفی برای زیباسازی خانه وجود دارد، اما رعایت الگوی عدد سه، زیبایی و جذابیت بصری ویژه ای را در چیدمان و دکوراسیون خانه ایجاد می کند. در این مطلب ما ده ایده برای استفاده از قاعده الگوی سه‌تایی در دکوراسیون را برای شما عنوان کرده‌ایم که تنها کافی است با رعایت آنها، چیدمان خانه خود را تغییر دهید. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

برای عید آماده شوید
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

برای عید آماده شوید، با این روش‌ها نقاط زشت خانه را بپوشانید

یکی از بزرگ‌ترین و طولانی‌ترین جشن ها برای ما ایرانیان، ایام عید نوروز است که هر ساله با شوق و شور آن را کنار خانواده‌هایمان برگزار می‌کنیم. این زمان، موقعیتی برای همه خانواده‌های ایرانی است تا از با هم بودن و دید و بازدید اقوامی که در طول سال کمتر فرصت دیدن آنها پیش می‌آید، لذت ببرند.

ادامه مطلب