طبقه بندی کمد ها
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

طبقه بندی کمد ها

معمولا یک کمد کوچک برابر است با یک به هم ریختگی بزرگ. اما نگران نباشید راه های زیادی هست که می توان کمد ها را طبقه بندی کرد. حتی می توان کاری کرد که بزرگ تر به نظر برسند. با تعدادی حقه دکوراتیو و کمی صبر نه تنها کمد کوچکی ندارید بلکه ممکن است حتی فضا اضافی هم داشته باشید. این ایده ها معمولا مقرون به صرفه هم هستند. در ادامه ۱۰ راه حل برای طبقه بندی کمد ها را به شما نشان می دهیم.

ادامه مطلب

11 راه برای مرتب کردن کمد لباس
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

۱۱ راه برای مرتب کردن کمد لباس برای عید نوروز

پس از یک زمستان سرد، رسیدن بهار و نو شدن حس فوق‌العاده ای در خانه ایجاد می‌کند. شاید این یکی از دلایلی باشد که برای رفتن به استقبال عید نوروز، شروع به خانه‌تکانی می‌کنیم و با حذف و اضافه‌ی اشیاء در محیط منزل خود، برای ایجاد تغییر تلاش ‌می‌کنیم. 
یکی از مشکلات خانه تکانی مرتب کردن لباس‌ها‌ است. به نظر می‌رسد مرتب کردن لباس فقط تا زدن و چیدن آن درون کشو و کمد لباس است، اما دردسر واقعی وقتی شروع می‌شود که برای پیدا کردن لباس مناسب دید و بازدید‌های عید نوروز، تمام کمدها زیر و رو می‌شود. یا پس از یک جست‌وجو‌ی طولانی برای پیدا کردن لنگه جوراب‌ مورد علاقه‌تان احتمال اینکه دست از تلاش بردارید و به خرید جوراب دیگری فکر کنید، کم نیست!

ادامه مطلب