ادامه مطلب
تابستان

بهترین و پرطرفدارترین مقاصد گردشگری جهان در تابستان

تابستان مترادف با تعطیلات است و تعطیلات همیشه یادآور سفر. گردشگری در جهان در این فصل رونق خاص خودش را دارد. در اینجا ما 10 مورد از برترین مناطق دیدنی جهان در فصل تابستان را معرفی کرده ایم، این فهرست تنها سایت های گردشگری منحصر به فرد را معرفی نمی کند، بلکه این مناطق از پربازدیدترین نقاط جهان نیز هستند. پس با ما همراه باشید تا در عرض چند دقیقه سفری تماشایی به دور دنیا داشته باشیم.

ادامه مطلب

بیست مقصد اصلی گردشگری
ادامه مطلب
دانش، هنر صنعت

بیست مقصد اصلی گردشگری در سال ۲۰۱۷ (بخش دوم)

در بخش اول، مقاصد گردشگری برتر جهان که رتبه های ۲۰ الی ۱۱ را از آن خود کرده بودند را، معرفی کردیم. در ادامه ی بخش اول، به معرفی بهترین مقاصد سفر و گردشگری که در جایگاه 10 الی ۱ قرار میگیرند، خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

بیست مقصد اصلی گردشگری
ادامه مطلب
دانش، هنر صنعت

بیست مقصد اصلی گردشگری در سال ۲۰۱۷ (بخش اول)

سال جدید که از راه برسد، زمان مناسبی برای سفر کردن به نقاط مختلف جهان فراهم می‌شود. برترین مقاصد گردشگری در سال گذشته‌ی میلادی، بهترین‌ها از نظر گردشگران را برای کسانی که قصد سفر به اقصی نقاط جهان دارند، نشان می‌دهد.  Euromonitor International سالانه آماری را منتشر می‌کند که طی آن شهرهای مختلف در رتبه‌های یک تا ۱۰۰ قرار می‌گیرند. طی آخرین آمار منتشر شده، شهرهایی که در این لیست قرار گرفته‌اند بر اساس میزان سفر مسافران خارجی به آن‌ها رتبه گرفته‌اند که این آمار و ارقام از اقامت دست کم ۲۴ ساعته ی مسافران بین‌المللی در شهر مذکور برای مقاصد گردشگری یا بازرگانی، به دست آمده است.  مسافران بومی و افرادی که در حال گذر  بوده‌اند، از این لیست کنار گذاشته شده‌اند. 

در ادامه‌ی مطلب با ما همراه شوید و با این برترین مکان‌های گردشگری در سال ۲۰۱۷ آشنا شوید. 

ادامه مطلب