خانه‌ای با طراحی مواج
ادامه مطلب
معماری معاصر

خانه‌ای با طراحی مواج در شهر تهران

طی چند سال اخیر شاهد پیشرفت چشمگیری در معماری و طراحی ساختمان‌ها در ایران بوده‌ایم، به‌گونه‌ای که ورود نسل جدیدی از طراحان جوان ایرانی با ایده‌هایی خلاقانه به این عرصه، به وضوح مشخص است. طراحی‌های این معماران گاه به حدی جالب توجه است که توجه مجلات و وب‌سایت‌ها معتبر خارجی را نیز به خود جلب می‌کنند. این موضوع سبب شد تا در این مطلب به سراغ یک ساختمان متفاوت و زیبا در جنوب غربی شهر تهران برویم. این ساختمان مسکونی توسط استودیو معماری کات (CAAT) طراحی شده است.

ادامه مطلب

برنده مسابقه طراحی پل طبیعت
ادامه مطلب
رویدادها

برنده مسابقه طراحی پل طبیعت در کره جنوبی

Ivane Ksnelashvili طراح جوان گرجستانی برنده ی نخستین مسابقه طراحی پل طبیعت در کره جنوبی است.کانسپت پل طراحی شده توسط وی یک مفهوم ساده و خالص و آن بازسازی یک فضای ارتباطی میان کوهستان و جنگل در دو طرف یک بزرگراه است.

ادامه مطلب

آب گرم Life Luxe به طراحی Red Box ID
ادامه مطلب
سایر فضاهای عمومی

آب گرم Life Luxe به طراحی Red Box ID در Vancouver، کانادا

آیا ممکن است مدرنیسم و هنر نو ،هماهنگ با یکدیگر ، با هم تلفیق شوند؟ مطمئنا این امکان در Vancouver وجود دارد.مشتریان خواستار ساخت محیط آب گرم ارگانیک ، با بافت و هندسه مشخص و نیز رنگ های غنی و لوستر های درخشان شدند.فضایی با “روشنایی اروپایی”.
این مجموعه فضایی برای خدمات پوست ، مو ، زیبایی ،لیزر و … است که با همکاری گروهی بزرگ از چندین شرکت معتبر طراحی و اجرا شد و به فعالیت می پردازد.

ادامه مطلب