کتابخانه های جذاب
ادامه مطلب
فضای آموزشی و کتابخانه

کتابخانه های جذاب

این روزها با پیشرفت تکنولوژی و گسترش کتاب های دیجیتال دیگر نیازی به داشتن کتابخانه نیست اما هنوز هم خیلی ها از داشتن کتاب های کاغذی لذت می برند. اگر دوستدار کتاب هستید و به جمع کردن کتاب علاقه دارید حتما برای شما مهم است که این کتاب ها در کجا قرار بگیرند. در این مطلب ما به ۱۰ مورد از جذاب ترین کتابخانه ها پرداخته ایم، کتابخانه هایی که هر کدام به تنهایی می توانند دکوراسیون خانه شما را زیباتر کنند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

30 کتابخانه از طراحان مشهور
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

۳۰ کتابخانه متفاوت از سی طراح مشهور (بخش اول)

امروزه در بیشتر خانه‌ها برای قرار دادن کتاب‌ها از کتابخانه های معمولی و یا در صورت کمبود فضا از شلف و قفسه‌ استفاده می‌کنند. اما بد نیست بدانید که زیبایی کتابخانه تاثیر زیادی در جلوه بیشتر دکوراسیون خانه دارد. در سال‌های اخیر طراحان مبلمان تلاش می‌کنند تا با حفظ کارایی، مفهومی متفاوت از کتابخانه را به ذهن انسان‌ها القا کنند. مفاهیمی که عمدتاً با زیبایی گره خورده‌اند و از اشیا و عناصر طبیعی و تصنعی پیرامون ما الهام گرفته شده‌اند. ما در این مطلب ۳۰ کتابخانه متفاوت از سی طراح مشهور را به شما معرفی می‌کنیم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

سیستم قفسه بندی
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

سیستم قفسه بندی که از قطعات ساده خم شده از چند لائی تشکیل شده است.

طراح متخصص در بهینه سازی کالا ها “Aurelien Veyrat” قفسه ای را طراحی نموده است که از یک قطعه خم شده از چند لائی از جنس چوب درخت غان یا گردو ساخته شده است. برای مونتاژ این قفسه نه به چسب احتیاجی هست و نه پیچ و یا میخ .

ادامه مطلب