بهترین صندلی اپن
ادامه مطلب
راهنمای خرید

راهنمای خرید بهترین صندلی اپن

اپن آشپزخانه یکی از بخش های فضای خانگی محسوب می شود که می توان از آن به عنوان یک میز غذاخوری یا حتی میزکار استفاده کرد و برای آنکه بتوان به صورت بهینه از این فضا استفاده کرد لازم است صندلی اپن متناسب با نوع نیاز و البته دکوراسیون منزل خود تهیه کنید.

ادامه مطلب

بهترین انواع صندلی اپن کم جا چگونه باید باشند؟
ادامه مطلب
صندلی اپن

بهترین انواع صندلی اپن کم جا چگونه باید باشند؟

بهترین انواع صندلی اپن کم جا چگونه باید باشند؟: از آنجا که امروزه بر خلاف گذشته، آشپزخانه ها مدرن شده اند و اپن به جزوی...

ادامه مطلب

صندلی اپن آشپزخانه
ادامه مطلب
راهنمای خرید

چطور بهترین صندلی اپن آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

پیدا کردن یک صندلی اپن آشپزخانه می تواند تا حدودی چالش برانگیز باشد چون برای یک انتخاب شخصی و عالی باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید.

ادامه مطلب

مدل صندلی اپن آشپزخانه
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

مدل صندلی اپن آشپزخانه

استفاده از صندلی اپن آشپزخانه به‌عنوان یک کالای کاربردی و درعین‌حال جزئی از دکوراسیون داخلی خانه‌ها امروزه بسیار متداول است. تصمیم‌گیری درست در هنگام انتخاب مدل صندلی اپن آشپزخانه یکی از دغدغه‌های کسانی است که منزل خود را دکور می‌کنند یا با تغییر برخی از اقلام مایل به ایجاد تغییراتی در دکوراسیون قبلی خود هستند. ازآنجایی که محل قرار گرفتن صندلی اپن معمولاً بسیار در معرض دید است  حساسیت یک انتخاب خوب بیشتر می‌شود زیرا همان‌طور که گفتیم صندلی اپن در کنار نقش کاربردی به‌عنوان یک حجم دکوراتیو در فضای منزل نیز به‌حساب می‌آید. صندلی باید هم به‌تنهایی زیبا باشد و هم مکمل خوبی برای سایر مبلمان منزل باشد. عواملی که برای انتخاب مدل صندلی اپن آشپزخانه مؤثرند بسیار زیادند. ازجمله آنها می‌توان به مسائل زیر اشاره کرد: 

ادامه مطلب