قیمت مبلمان اداری در پاییز 96 (صندلی اداری)
ادامه مطلب
راهنمای خرید

قیمت مبلمان اداری در پاییز ۹۶ (صندلی اداری)

درهنگام  خرید مبلمان اداری یکی ازدغدغه های مهم خریداران صحت قیمت مبلمان اداری مورد نظرشان است. حتی گاهی پیش از خرید و درهنگام اختصاص بودجه لازم است اطلاع کافی از طیف قیمت مبلمان اداری مورد نظر وجود داشته باشد تا با آگاهی کافی نسبت به کم و کیف خرید تصیمیم گیری شود. در میان انواع مبلمان اداری، صندلی‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. این محصولات که به تعداد زیادی خریداری می‌شوند، علاوه بر این که قیمت شان باید مقرون‌به‌صرفه باشد، به دلیل استفاده مداوم و طولانی‌مدت، می‌بایست از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشند. طی سال‌های اخیر استانداردهای تولید صندلی اداری به‌کلی تغییر کرده است و اصول ارگونومی از اهمیت ویژه‌ای در طراحی این محصولات برخوردار گشته‌اند. با توجه به گستردگی صندلی‌های اداری موجود در بازار و تنوع کاربری آنها، تصمیم گرفتیم در این قسمت به معرفی بخشی از این محصولات بپردازیم.
 در مطلب قبل درباره قیمت مبلمان اداری در پاییز ۹۶ (میز اداری)  صحبت کردیم در تکمیل این بحث به بررسی قیمت صندلی اداری خواهیم پرداخت .

ادامه مطلب

صندلی اداری ارگونومیک سال 2017
ادامه مطلب
فضای اداری

۱۶ صندلی اداری ارگونومیک سال ۲۰۱۷ (قسمت دوم)

هر محیط اداری دارای کارکنانی است که به منظور افزایش راندمان کاری نیاز به ابزار و وسایل استاندارد و مناسب دارند. صندلی اداری نیز از جمله ملزوماتی است که بر سلامت، نشاط روحی و شیوه کار افراد تاثیر می ­گذارد. در قسمت نخست از این مطلب به معرفی تعدادی از برترین صندلی­ های اداری ارگونومیک در سال ۲۰۱۷ پرداختیم. در این قسمت نیز تعداد دیگری از این محصولات را معرفی خواهیم کرد.

ادامه مطلب

صندلی اداری ارگونومیک سال
ادامه مطلب
فضای اداری

۱۶ صندلی اداری ارگونومیک سال ۲۰۱۷ (قسمت اول)

صندلی اداری یکی از ملزومات هر فضای کاری محسوب می‌شود و با توجه به فعالیت‌های گوناگونی که در ادارات و سازمان‌ها صورت می‌پذیرد، از انواع مختلفی برخوردار است. طراحان مبلمان اداری همواره تلاش می‌کنند تا محصولاتی سازگار با بدن انسان به بازار عرضه کنند و نشیمنی راحت و بدون آسیب‌های جانبی برای کارمندان فراهم آورند. در سال ۲۰۱۷ میلادی موسسه ملی سلامت آمریکا ۱۶ صندلی اداری برتر به لحاظ رعایت اصول ارگونومی را معرفی کرده است.

ادامه مطلب