نورپردازی دیواری خانه
ادامه مطلب
نور و نورپردازی

با فوت و فن‌های نورپردازی دیواری خانه خود را زیباتر کنید (قسمت دوم)

دیوارها به‌عنوان یکی از بخش‌های تقریباً خالی منازل، فضایی مناسب برای افزایش زیبایی و جلوه محیط در اختیار ما قرار می‌دهند. یکی از روش‌هایی که می‌توان برای زیباتر جلوه دادن این نقاط به کار برد، نورپردازی دیواری است. اگرچه نورپردازی دیواری در ابتدا امری ساده و قابل اجرا به نظر می‌رسد اما اطلاع از روش‌ها و مدل‌های مختلف آن می‌تواند به میزان قابل توجهی ما را به آنچه در ذهن خود می‌پرورانیم، نزدیک‌تر کند. در قسمت پیشین از این مطلب به ویژگی‌ها و مزایا نورپردازی دیواری و محیط‌هایی که این شکل از نورپردازی در آنها قابل اجراست اشاره کردیم. در این قسمت نیز شما را با انواع چراغ‌های دیواری، شیوه نصب آنها و سایر نکاتی که در هنگام اجرا با آنها مواجه خواهید شد آشنا می‌کنیم.

ادامه مطلب

اشتباه در نورپردازی
ادامه مطلب
نور و نورپردازی

۷ اشتباه در نورپردازی که باید از آنها دوری کنید

اما حقیقت این است که نورپردازی چوب جادوی طراحی منزل شماست. با یک نورپردازی صحیح می‌توانید عمق فضا را بیشتر کنید، به‌جای صحبت درباره تابلوهای...

ادامه مطلب

لوستر چوبی در دکوراسیون
ادامه مطلب
نور و نورپردازی

لوستر چوبی در دکوراسیون و نورپردازی

طراحی به نام Benedetta Tagliabue ازاستودیوEMBT از طرح جدید خود به نام “لامپ گنبدی” که تحت تاثیر ویژگیهای معماری دوره رنسانس طراحی کرده است رونمایی کرد. این لوستر خلاقانه  و زیبا توسط شرکت روشنایی Bover  واقع در بارسلونا ، در طی هفته ی طراحی نیویورک ۲۰۱۶ به نمایش گذاشته شد.

ادامه مطلب