نود و هشت و هشت فراز خوگر
ادامه مطلب
فضای اداری

نود و هشت و هشت فراز خوگر

  • تماس گرفته بود و می‌خواست سفارش‌هایش زودتر ارسال شوند؛ از قم. نگران بود شهر را قرنطینه کنند و دکوراسیون نیمه‌کاره بماند.
  • تماس گرفته بود و می‌خواست از وضعیت ارسال سفارش‌هایش باخبر شود؛ اینترنت قطع بود، نمی‌توانست سفارشش را آنلاین پی‌گیری کند.
  • تماس گرفته بود و … .

البته شاید برای شرح تاثیر رویدادها و وقایع اجتماعی، بر کسب و کارها چندان نیاز نباشد وضعیت دراماتیک ماجرا را به تصویر کشید، اما خواه و ناخواه، گاهی این تاثیر دراماتیک هم می‌شود؛ چه برای صاحبان کسب و کارها و چه برای مخاطبانشان. فعالیت خوگر نیز در سال گذشته، نه تنها به عنوان یک بنگاه اقتصادی بلکه بیشتر به عنوان کسب و کاری آنلاین از بی‌نظمی‌ها، ناآرامی‌ها و بی‌تدبیری‌ها متاثر و در پاره ای موارد دراماتیک بود. با این حال خوگر به لطف بدنه جوان، پویا و دغدغه‌مند در پیچ و خم‌های پیاپی سالی که گذشت، تلاش کرد با پشتوانه تجربه هرچند کم اما ارزشمندش، ارائه ایده‌هایی نو و فعالیت خود را در صنف مبلمان گسترش دهد و خدمت رسانی به مخاطبانش را به حوزه های جدید وارد کند. با این همه، فراز و نشیب هایی هم بود، نشیبش بماند برای ما و اندوخته آینده‌مان، اما شما با هشت فراز از سال نود و هشت با خوگر همراه شوید.

ادامه مطلب