برند مبلمان ویترا
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

با برند مبلمان ویترا آشنا شوید

ویترا کمپانی اولین‌هاست. شرکتی که نوآوری‌ها و فناوری‌های ویژه را در طراحی و تولید مبلمان برای اولین بار به کار برده است و به همین سبب تاریخ ساز شده. یک کمپانی خانوادگی واقع در بریسفلدن سوئیس. این شرکت آثار بسیاری از طراحان مشهور مبلمان را در سطح بین‌المللی تولید می‌کند. ویترا همچنین به خاطر ساختمان‌هایش شناخته شده است. مجموعه ساختمان‌های این کمپانی را معماران باتجربه‌ای طراحی کرده‌اند. از برجسته‌ترین ساختمان های ویترا می توان  به موزه طراحی ویترا در آلمان اشاره کرد. با این کمپانی که بیش از هفتاد سال در تولید مبلمان سابقه دارد اینجا بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

برند مبلمان اداری haworth
ادامه مطلب
فضای اداری

با برند مبلمان اداری haworth آشنا شوید

آمریکا یکی از کشورهای با سابقه در صنعت مبلمان اداری است. در واقع بسیاری از طرح‌ها و سبک‌های ماندگار در زمینه دفاتر و مبلمان اداری به شرکت‌های امریکایی بازمی‌گردد و کمپانی Haworth یکی از شناخته‌شده‌ترین این شرکت‌هاست. هاورث نزدیک به ۷۰ سال است به تولید انواع مبلمان اداری نظیر صندلی اداری، میز اداری و سیستم‌های نورپردازی و ذخیره‌سازی می‌پردازد. با این برند و محصولاتش اینجا بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

فلورانس نول بنیان‌گذار برند Knoll
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

با فلورانس نول بنیان‌گذار برند Knoll آشنا شوید

اگر بخواهیم فهرستی از تاثیرگذارترین طراحان مبلمان قرن بیستم تهیه کنیم، قطعا نام فلورانس نول در رده‌های بالای آن قرار دارد. طراح و معمار برجسته آمریکایی که از پیشگامان عصر خودش به‌شمار می‌رود. برخی از آثار او بعد از گذشت هفت دهه همچنان از محبوب‌ترین طراحی‌ها در زمینه مبلمان هستند، به عنوان نماد مبلمان مدرن شناخته می‌شوند و کماکان به تولید می‌رسند. با زندگی و آثار ماندگار این هرمند ۱۰۱ ساله در ادامه بیشتر آشنا می‌شویم.

ادامه مطلب