برند مبلمان ویترا
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

با برند مبلمان ویترا آشنا شوید

ویترا کمپانی اولین‌هاست. شرکتی که نوآوری‌ها و فناوری‌های ویژه را در طراحی و تولید مبلمان برای اولین بار به کار برده است و به همین سبب تاریخ ساز شده. یک کمپانی خانوادگی واقع در بریسفلدن سوئیس. این شرکت آثار بسیاری از طراحان مشهور مبلمان را در سطح بین‌المللی تولید می‌کند. ویترا همچنین به خاطر ساختمان‌هایش شناخته شده است. مجموعه ساختمان‌های این کمپانی را معماران باتجربه‌ای طراحی کرده‌اند. از برجسته‌ترین ساختمان های ویترا می توان  به موزه طراحی ویترا در آلمان اشاره کرد. با این کمپانی که بیش از هفتاد سال در تولید مبلمان سابقه دارد اینجا بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

لوازم خانگی Dolce & Gabbana
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

وقتی Dolce & Gabbana لوازم خانگی طراحی می‌کند!

در دنیای طراحی، برندهای بزرگ و بسیار مطرحی وجود دارند که هر کدام سالیان سال پیشگام بوده‌اند و مخاطبان، هرساله منتظر ایده‌های جدید و نوآورانه آن‌ها هستند. هرکدام از این برندها سبک و مخاطبان خاص خود را دارند و دنیای طراحی را به نوعی تحت تأثیر قرار می‌دهند، اما هنگامی که دو برند معروف Dolce & Gabbana و Smeg تصمیم به همکاری برای تولید محصولاتی منحصر به فرد بگیرند، نتیجه خارج از تصور خواهد بود.

ادامه مطلب

برندهای برتر مبلمان ایتالیایی
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

با برندهای برتر مبلمان ایتالیایی آشنا شوید

بر اساس مقاله‌ای که در ماه جولای سال ۲۰۱۷ در مجله Pambianco منتشر شد،  مبلمان ایتالیایی رشدی بی‌سابقه را تجربه کرده است.
در این سال، غول‌های تولیدکننده مبلمان این کشور توانسته‌اند گردش مالی خود را به طور میانگین ۸.۴ درصد افزایش دهند. در صدر این فهرست، کمپانی Natuzzi قرار دارد که با وجود کاهش ۶.۴ درصدی سود خود ( از ۴۸۹ به ۴۵۷ میلیون یورو ) همچنان جایگاه نخست را در اختیار دارد.
رده‌های بعدی نیز به برندهای Molteni  و Poltrona Frau تعلق دارد که توانسته‌اند با گردش مالی ۳۶۶ و ۳۲۰ میلیون یورو، حدود ۱۴.۷٪ و ۶.۷٪ به سود سالانه خود بیفزایند. این پیشرفت قابل توجه موجب شد تا شما را با برترین برندهای تولیدکننده مبلمان ایتالیایی آشنا کنیم.

ادامه مطلب