برند برتر مبلمان اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

۶ برند برتر مبلمان اداری که باید آنها را بشناسید

مبلمان اداری از دو جهت بر عملکرد بهتر افراد در محیط کار تأثیر می‌گذارند؛ نخست زیبایی و دیگر راحتی. آیا مبلمان اداری شما سبب می‌شود که محل کارتان حرفه‌ای و زیبا جلوه کند یا یکنواخت و خسته‌کننده؟ آیا این مبلمان اداری به بهتر انجام شدن کار شما کمک می‌کند یا مانع آن می‌شوند؟

خوشبختانه، امروزه بسیاری از برندهای مطرح مبلمان اداری محصولاتی ارائه می‌دهند که به لحاظ زیبایی و راحتی معیارهای لازم را دارند. ما نیز در این مطلب بر آنیم تا تعدادی از این برندها را به شما معرفی کنیم.

ادامه مطلب

نمایشگاه مبلمان اداری
ادامه مطلب
رویدادها

نگاهی به نمایشگاه مبلمان اداری و اهداف آن

یکی از بزرگترین نمایشگاه ها در ایران نمایشگاه مبلمان اداری Hofex است که هر ساله  در دی ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار میشود و سال گذشته ششمین دوره ی این نمایشگاه برگزار شد. ماه آینده نیز از۲۱ تا ۱۴ دی ماه هفتمین دوره ی آن برگزار خواهد شد.

نمایشگاه مبلمان اداری Hofex نمایشگاهی منحصربه فرد در بازار مبل خاورمیانه به حساب می آید و هر ساله از سایر شهر های ایران و همچنین کشورهای دیگر از این نمایشگاه بازدید می شود. در ادامه نگاهی می اندازیم به جزئیات این نمایشگاه پرطرفدار.

ادامه مطلب

ست مبلمان اداری
ادامه مطلب
راهنمای خرید

۵ ست مبلمان اداری که می‌تواند فضای اداری شما را تحسین برانگیز کند

پیش از آنکه بحث را آغاز کنیم، این سؤال از خود بپرسید که زیبایی محیط کاری تا چه میزان برای شما اهمیت دارد؟ به نظر می‌رسد که در دنیای امروز، به همان اندازه که چیدمان محیط خانه مهم است، دکوراسیون محیط کاری نیز اهمیت دارد. اگر قرار باشد طی سال‌های متوالی به‌طور روزانه ساعات طولانی را در یک محیط به فعالیت کاری بپردازید، دکوراسیون و چیدمان عناصر مختلف در آن همانند منزل و اتاق خوابتان اهمیت پیدا می‌کند. با این حال، عناصر دکوراتیو مورد استفاده در یک محیط اداری، کاملاً با فضای منزل متفاوت است. در چنین فضایی، مبلمان اداری اعم از میز و صندلی و کتابخانه بیش از هر چیز دیگر، مورد نیاز و توجه قرار می‌گیرد. در نتیجه تناسب این وسایل با یکدیگر به لحاظ ابعاد، فرم و رنگ در ایجاد فضایی دلپذیر نقشی مؤثر دارد. این موضوع سبب شده تا طراحان مبلمان اداری تصمیم به ساخت ست‌هایی هماهنگ و جذاب بگیرند.

ادامه مطلب