ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

هنر چیدمان منزل

هر جای دنیا که زندگی کنیم، هر سلیقه ‌ای داشته باشیم و خانه ‌مان چه یک آپارتمان کوچک در مرکز شهری شلوغ باشد و چه یک خانه بزرگ ویلایی در یک حومه سر سبز، فهرست مبلمان و وسایل شبیه به هم است. همه خانه ها کانتر آشپزخانه و گاز دارند، تلویزیون ها معمولا در اتاق کار یا پذیرایی هستند و کتابخانه ها به دیوار چسبیده اند، از همه مشابه تر: معمولا در اتاق پذیرایی، مبل چیده شده است. اما چیدمان مبل چه باید و نباید هایی دارد و در هر خانه و با هر هدفی چطور باید چیده شود؟ چه چیزی پذیرایی خانه ها را از هم متمایز می کند؟ چطور می شود از هر فضایی بهترین استفاده را کرد؟

ادامه مطلب

چیدن اتاق نشیمن
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

هنگام چیدن اتاق نشیمن این اشتباهات را مرتکب نشوید

آیا تا به حال احساس کرده‌اید که دکوراسیون اتاق نشیمن شما نامناسب است و نتوانستید به درستی آن را طراحی کنید؟ اتاق‌ نشیمن یکی از پر استفاده‌ترین فضاهای خانه است که نیاز به یک دکوراسیون خوب دارد تا جریان رفت و آمد در این فضا به خوبی شکل بگیرد. رعایت فاصله و چیدمان صحیح مبلمان در اتاق نشیمن دو عنصر کلیدی در راحتی و کاربردی بودن این مکان هستند. ما در این مطلب به چند مورد از اشتباهاتی که در هنگام چیدمان اتاق نشیمن ممکن است اتفاق بیافتد اشاره خواهیم کرد تا زمانی که شما تصمیم به تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن خود گرفتید با رعایت آنها به نتیجه بهتری دست یابید.

ادامه مطلب

چیدمان مبلمان
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

راهنمایی برای چیدمان مبلمان در فضاهای نامتعارف

چیدمان مبلمان برای بسیاری از ما یک معضل بزرگ است. البته این کار در خانه‌های بزرگ و جادار که فضای کافی دارند می‌تواند به آسان تر صورت پذیرد اما با فضاهای نامتعارف باید چه کرد؟ در این مطلب راه‌حل‌هایی کارآمد برای این مشکل را با شما درمیان می‌گذاریم تا از این پس بدون نگرانی بتوانید در هر فضایی به بهترین شکل ممکن مبلمان خود را بچینید.

ادامه مطلب

قرینه سازی با مبل راحتی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

قرینه سازی با مبل راحتی، نامتعارف اما جذاب

قرینه سازی، به معنی حفظ تعادل با قرار دادن دو عنصر هم وزن در مقابل یکدیگر است. در طراحی دکوراسیون داخلی، با قرار دادن مبل راحتی به آسانی می‌توانید به تقارن برسید، اما باید توجه داشته باشید که این مبلمان چگونه و کجا قرار می‌گیرند.

ادامه مطلب