ترندهای سال 2019 برای اتاق کودک و نوجوان
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ترندهای سال ۲۰۱۹ برای اتاق کودک و نوجوان

در طراحی و تغییر دکوراسیون خانه یکی از چالش برانگیزترین فضاها اتاق خواب کودکان است. چرا که از طرفی والدین می‌خواهند فرزندان خود را با دکوراسیون اتاق جدیدشان شگفت‌زده کنند و علاوه بر آن محیطی بسازند که کودکشان احساس راحتی داشته باشد و در عین حال علاوه بر نظر والدین، سلیقه کودکان و خواست آن‌ها نیز باید مورد توجه باشد. یکی از راهکارهای رسیدن به اتاق خوابی که همه این موارد را در نظر بگیرد توجه به پیشنهادات طراحان است. کارشناسان این حوزه با توجه به وضعیت فعلی دکوراسیون ایده‌های جذابی و کاربردی را برای سال ۲۰۱۹ مطرح کرده‌اند که اگر قصد تغییر دکوراسیون حتما به کار شما خواهد آید. درباره ترندهای سال ۲۰۱۹ برای دکوراسیون اتاق کودکان و نوجوانان اینجا بخوانید تا با کمک این ایده‌ها اتاق فرزندانتان را به یک فضای ایده‌آل تبدیل کنید.

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق کودک
ادامه مطلب
اتاق خواب

۷ روش برای استفاده از نقوش هندسی در دکوراسیون اتاق کودک

هندسه با وجود قدمت طولانی مدت که دارد، هنوز هم مبحثی جذاب است و به‌کارگیری آن در دکوراسیون اتاق کودک یا مهد کودک‌ها، به منظور ایجاد فضایی سرگرم‌کننده و پرانرژی، انتخاب مناسبی محسوب می‌شود.

این موضوع سبب شده تا طراحی به وسیله نقوش هندسی به یکی از شاخه‌های جذاب در دکوراسیون خانگی بدل شود و ما نیز تلاش کرده‌ایم تا در این مطلب چند قاعده ساده برای استفاده بیشتر از هندسه در اتاق خواب کودکان برای خلق فضایی سرگرم‌کننده را به شما ارائه دهیم.

ادامه مطلب

طراحی فضای اتاق کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

چهار نکته مفید در طراحی فضای اتاق کودک

 به رفتار کودکان دقت کرده‌اید؟ آنها با چند بالش خانه می‌سازند، تخت خود را کشتی و هواپیما تصور می‌کنند و حاشیه‌های فرش را همچون اتوبان به اشغال ماشین‌های خود در می‌آورند. آنها با تخیل خود به‌ راحتی شکل و قیافه هر چیزی را تغییر می‌دهند! جاروبرقی را فیل، شیشه پاک‌کن را دایناسور و کنترل تلویزیون را سفینه فضایی می‌بینند. اگر در خانه خود کودکی دارید یا در اطراف خود با آنها سر و کار داشته باشید قطعا به این موضوع پی برده‌اید که کودکان به محیط اطراف خود بیش از ما بزرگسالان دقت و توجه می‌کنند. پس ارتباط بیشتری هم با فضای پیرامون خود برقرار می‌کنند.

 

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق بچه
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

دکوراسیون اتاق بچه

امروزه  خانه ، یک طبقه آپارتمان است  که در آن نه از حیاط خبری است و نه از شمعدانی. برای کودکان ما که در این منازل به دنیا می آیند قطعا چنین تصویری به ذهن می آید. تصویر فضایی کوچک که باید در آن آهسته راه بروند، توپ بازی نکنند، بلند بلند حرف نزنند و هزار کار معمولی دیگر که حق انجام آن را ندارند. به راستی آن ها چه تصویری از «خانه» دارند که به نسل بعد از خود منتقل کنند؟

ادامه مطلب

اتاق خواب دخترانه
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

اتاق خواب دخترانه

زمانیکه از گروه معماری Cadas خواسته شد آپارتمانی را برای یک خانواده در سائو پائولو ، برزیل طراحی کند، تیم طراحی تصمیم گرفت، اتاقی سرگرم کننده بایک فضای بازی در بالای تخت برای دختران خانواده طراحی کند.

ادامه مطلب

دکور اتاق کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

دکور اتاق کودک

شرکت معماری Geometrix Design دکور اتاق کودک خانه ای واقع در مسکو را طراحی نموده است. در طراحی این دکور زیبا از ترکیب رنگ نارنجی و توسی استفاده شده است.

ادامه مطلب

تزیینات اتاق کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

تزیینات اتاق کودک

بچه ها می خواهند در افسانه ها زندگی کنند.اگر می خواهید رویای آنها به حقیقت بپیوندد در گالری زیر طرحی مطابق با شخصیت کودک خود انتخاب کنید.از طرح هایی با تزیینات شفاف و ساده تا سرزنده و پر نشاط اتاق خواب ها تصویری از دنیای افسانه ای را نمایش می دهند.از نظر برخی از پدر و مادر ها این چنین سرمایه گذاری هایی بی فایده است اما ما اعتقاد داریم که تحریک خلاقیت کودکان در هر زمانی که ممکن است ضروری می باشد.تصاویر،اسباب بازی ها،ساختمان های کوچک و نقاشی های روی دیوار اتاق کودک را به جهانی شگفت آور تبدیل می کند.

ادامه مطلب

تخت خواب بچه
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

تخت خواب بچه

 lego مجموعه ای است شامل تخت خواب بچه همراه با کشو ،قفسه و عناصر تزیینی و دکوراتیو که با الهام از بازی جذاب و سر گرم کننده ی lego طراحی و ساخته شده است.

ادامه مطلب