مبل راحتی کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

مبل راحتی برای کودکان

مبل راحتی یکی از لوازم جذاب و دوست داشتنی منازل محسوب می شود که علاوه بر خلق زیبایی در دکوراسیون منزل راحتی و آرامش کاربران خود را نیز تضمین می کند. با این حال عده زیادی از ما مبل راحتی را محصولی با ظاهری بزرگ تصور می کنیم که فضای زیادی را اشغال می کند. با این تصور کودکان از مبل های راحتی مخصوص بزرگسالان به سختی می توانند استفاده کنند و در پاره ای از مواقع هم استفاده از مبلمان مخصوص بزرگسالان توسط کودکان خطرات زیادی برای آنها به همراه دارد. جالب تر آنکه مبلمانی که ما بر روی آنها می نشینیم و از داشتنشان احساس لذت می کنیم در اغلب اوقات برای کودکان فاقد جذابیت های بصری است اما چاره این مشکلات چیست؟

ادامه مطلب

روز جهانی کودک
ادامه مطلب
رویدادها

روز جهانی کودک؛ نگاهی به دنیای ساده و رنگارنگ کودکانه

روز جهانی کودک همواره فرصتی است تا کمی بیشتر به دنیای کودکان بنگریم. دنیایی که در آن زیبایی و جذابیت معنایی ساده و مجزا با تعاریف بزرگسالان دارد و همین وجه تمایز موجب شده تا اغلب ما اندکی از اوقات روزانه خود را به گشت و گذار در عالمی کودکی بگذرانیم. روز ۲۰ نوامبر رسما از سوی مجمع عمومی سازمان ملل متحد به‌عنوان روز جهانی کودک انتخاب شده، اما بد نیست بدانید که در سرتاسر دنیا ۴۲ روز مختلف برای این مناسبت در نظر گرفته شده است. در ایران ۸ اکتبر یا ۱۶ ماه مهر مصادف با روز تأسیس سازمان یونیسف به نام روز کودک نام‌گذاری شده؛ روزی که به بهانه آن تصمیم داریم تا به یک سؤال مهم پاسخ دهیم: دنیای ما تا چه اندازه برای کودکان ساخته شده است؟

ادامه مطلب

مبلمان کودک
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

مبلمان کودک

طراحی به نام Nataša Njegovanović مبلمانی به نام ‘Avila’ را برای کودکان طراحی کرده است. این مبلمان علاوه برجذابیت به عنوان اسباب بازی دارای آیتمهای کاربردی متنوعی نیز می باشد.

ادامه مطلب

تولیدات لوازم دکوراسیون در زمینه مبلمان
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

نیاز به گسترش تولیدات لوازم دکوراسیون در زمینه مبلمان مورد نیاز کودک و نوجوان (بخش دوم)

در بخش اول این مقاله در مورد نیاز به گسترش تولیدات در زمینه مبلمان کودک و نوجوان و علل آن توضیح دادیم. و در اینجا به بخش  دیگر مبلمان کودک و نوجوان یعنی صندلی دسته دار و مبل، می پردازیم:

ادامه مطلب