الف‌های ویژه مسابقه طراحی آ؛ ده مبلمان برتر سال 2017
ادامه مطلب
رویدادها

الف‌های ویژه مسابقه طراحی آ؛ ده مبلمان برتر سال ۲۰۱۷

اروپا، ایتالیا، میلان.

اینجا همه چیز طراحی شده‌است. قلب مد دنیا. چهارراه فشن. محل صدور انتخاب‌ها به سایر شهرها، خیابان‌ها و فروشگاه‌ها در پنج قاره جهان.

و اثر انگشت سبابه این سبک زندگی؛ مقر بزرگترین مسابقه طراحی جهان. ویترینی که جاه طلب‌ترین طراحان دنیا می‌خواهند طرحشان -از طراحی مبلمان گرفته تا طراحی اینترفیس- را در مقابل چشمان حیرت زده و کنجکاو عاشقان مفهوم دیزاین به نمایش بگذارند.

جایزه و مسابقه طراحی "آ" با نام شناخته شده A’ Design Award and Competition، محفلی عمومی برای شرکت افرادی است که ایده‌ای در سر و دستی در هنر و صنعت دارند. حضور هزاران استایلیست و فرم پرداز، "آ" را به ضلعی از مثلث مهم‌ترین و پرارج‌ترین جایزه‌های طراحی جهان مبدل کرده‌است. هرچند برخلاف مسابقات آلمانی Reddot و IF در اینجا خبری از محدودیت در انتخاب از سوی هیات داوران وجود ندارد و بنابراین تعداد مدالیست‌های هر سال سه چهار رقمی است. پس خبر خوب برای طراحان جوان آن‌که بردن جایزه‌ای معتبر در کلاس جهانی یک آرزوی دست نیافتنی نیست, به شرط آن که فرمی بدیع، مفهومی برتر و جلوه‌ای ماندگار را ارائه دهند. در ادامه با نحوه ثبت نام در نمایشگاه و منتخب مبلمان این مسابقه در سال ۲۰۱۷ آشنا خواهیم شد.

ادامه مطلب