راهنمای انتخاب رنگ برای دکوراسیون منزل
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

راهنمای انتخاب رنگ برای دکوراسیون منزل

همچنان که دارید این مطلب را می‌خوانید اتاقی که در آن نشسته‌اید را شیشه‌ای تصور کنید، طوری که رنگ جایی در آن نداشته باشد؛ چه احساسی دارید؟ آیا فکر نمی‌کنید روح از کالبد خانه‌تان خارج شده؟ حضور در این خانه دلهره آور نیست؟ حال به دیوارها و مبلمان نگاه کنید و رنگی را در ذهنتان به آن بزنید که احساس امنیت و اطمینان خاطر به شما می‌دهد، رنگی که نشاط دهنده و شادی آور است و یا رنگی که آرامش بخش و یا شیک و زیبا باشد. رنگ‌ها می‌توانند تمامی این خواسته‌ها را برآورده کنند؛ اما چطور؟ این راهنما را بخوانید تا بیشتر بدانید.

ادامه مطلب

دکوراسیون با رنگ‌های متنوع
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

هنر هماهنگی رنگ‌ها در دکوراسیونی با رنگ‌های متنوع

رنگ‌بندی دکوراسیون منزل در دراز مدت بر خلق و خوی ساکنین خانه تاثیر می‌گذراد. استفاده از رنگ مناسب می‌تواند آرامش خاطر شما را به همراه داشته باشد و به همین ترتیب استفاده نادرست از رنگ ها می تواند موجب ایجاد یکنواختی و کسالت یا شلوغی و احساس به هم ریختگی شود. یکی از سخت‌ترین بخش‌های تزیین هر فضا تصمیم‌گیری در مورد انتخاب رنگ است. البته که روش هایی برای انتخاب رنگ های مناسب و ترکیب آن ها  وجود دارد که می تواند در چهارچوب سلیقه و تمایل شما به کمکتان بیاید تا نتیجه بهتری از تلاش خود برای دکوراسیون فضای منزل بگیرید. در زیر چند روش را باشما در میان می گذاریم .

ادامه مطلب

ترکیب رنگ اتاق نشیمن
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

ایده‌هایی برای ترکیب رنگ جذاب‌تر اتاق نشیمن

هرکسی که قدری با طراحی داخلی آشنایی داشته باشد می داند که رنگ در فضای داخلی عنصر بسیار مهمی است. هر رنگی انرژی مختلفی را منتقل می‌کند و می‌تواند فضای یک اتاق را به طور کلی تغییر دهد. استفاده درست از رنگ‌ها می‌تواند عیب‌ها و ایرادات یک اتاق را بپوشاند و باعث شود که محیط مدنظر شما در طراحی داخلی بسیار خوب عمل کند. در اینجا به بررسی چند نمونه از طراحی داخلی با استفاده از رنگ‌های جذاب می‌پردازیم.

ادامه مطلب