حکومت گل گلی ها در دکوراسیون سال جدید
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

حکومت گل گلی ها در دکوراسیون سال جدید

عاشق طبیعت هستید؟ با دیدن گل‌ها ذوق‌زده می‌شوید؟ ترجیح می‌دهید همیشه در خانه چند شاخه گل طبیعی داشته باشید؟ خبر خوب اینکه در دنیای دکوراسیون هم طرح‌های گل‌دار دوباره روی بورس هستند و بین سبک‌های دیگر به حکومت رسیده‌اند. اگر می‌خواهید حس‌وحال طبیعت را به خانه بیاورید تزئین خانه با طرح‌های گل‌گلی بهترین راه حل است. طرح‌های گل‌گلی از گل‌های خیلی بزرگ تا شکوفه‌های کوچک را شامل می‌شوند. طی سال‌ها طرح‌های گل‌دار هم در جریان آزمون و خطای مد تغییر کرده‌اند و مسلما وسایل امروز از همان طرح‌هایی نیستند که در خانه مادربزرگ‌هایتان دیده‌اید.

طرح‌های گل‌دار اتاق را زیبا و تروتازه می‌کنند. چه طرح‌های ساده و چه طرح‌های شلوغ را انتخاب کنید بهاری ابدی را به خانه‌تان می‌بخشید. این چند نکته به شما کمک می‌کنند بیشترین بهره را از این ترفند ببرید:

ادامه مطلب

استفاده‌ خلاقانه از کاغذ دیواری
ادامه مطلب
سایر

۱۰ استفاده‌ی خلاقانه از کاغذ دیواری

امروزه کاغذ دیواری‌ها به دلیل تنوع در رنگ، طرح و جنس بهترین انتخاب برای ایجاد تغییر و جذابیت بخشیدن به دکوراسیون داخلی خانه‌ها هستند. معمولاً بعد از استفاده از کاغذ دیواری‌ها در دکوراسیون داخلی، تکه‌ها و رول‌هایی از این تزئین کننده‌های زیبا، باقی می‌ماند که بدون استفاده هستند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که به جای دور ریختن باقیمانده ی کاغذ دیواری، با به کار بردن کمی خلاقیت و نوآوری، از آنها استفاده ی دیگری کنید. 
در این مطلب ۱۰ ایده خلاقانه برای استفاده از تکه‌های باقی‌مانده کاغذدیواری‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهیم، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب