رستوران با دکوراسیون‌ عجیب
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

ده رستوران با دکوراسیون‌های عجیب در جهان

این روزها یکی از راه‌های بسیار موثری که رستوران‌داران برای جذب مشتری دنبال می‌کنند، تغییر دکوراسیون رستوران است. امروزه حس و حالی که فضای رستوران منتقل می‌کند به اندازه کیفیت غذایی که سرو می‌شود، برای افراد مهم است. دیگر بسیاری از مردم به دلیل خاطره‌سازی در فضایی متفاوت به رستوران می‌روند، نه غذا خوردن.  مدیران رستوران‌ها برای ایجاد فضایی غیرمعمول و عجیب نه تنها یک منو خاص ترتیب می‌دهند بلکه با استفاده از یک دکوراسیون داخلی متفاوت و منحصربه‌فرد رستوران خود را از دیگر رستوران‌ها متمایز می‌کنند. در این مطلب ما شما را با ۱۰ رستوران شگفت‌انگیز در سراسر جهان آشنا می‌کنیم. اگر ازعلاقه‌مندان به غذا و اهل رستوران‌های عجیب و جذاب هستید با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

توجه به دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

توجه به دکوراسیون داخلی، معجزه‌ای در کسب و کار رستوران شما

اگر صاحب یک کافه و یا رستوران یا درصدد افتتاح یکی از آن‌ها هستید، این مطلب برای شماست. با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، فرصت خوبی را برای ایجاد بعضی تغییرات در اختیار دارید. اهمیت  دکوراسیون رستوران و یا کافی‌شاپ  را فراموش نکنید. نمای بیرون و فضای داخلی یک رستوران، هر دو بسیار مهم هستند. با این وجود مشتریان شما بیشتر وقتشان را در داخل رستوران می‌گذرانند. در حالی که غذای خوب و سرویس‌دهی به موقع و با کیفیت برای آن‌ها مهم است، حال و هوایی که در فضا وجود دارد نیز نقش بسیار بزرگی را ایفا می‌کند. هدف از داشتن یک رستوران و یا کافی‌شاپ ایجاد فضایی‌ست که مشتریان در آن احساس راحتی کنند و در عین حال از غذای خود لذت کافی را ببرند. این نکته در هر نوع رستورانی قابل توجه است. تنظیم محیط به طوری که بیشترین تعداد میزها را داشته باشیم و هم‌زمان فضای کافی نیز وجود داشته باشد، کار آسانی نیست. همچنین همه‌ی ما می‌دانیم که سکوت در یک رستوران کمی آزار دهنده است، ولی میزان پخش صدا نیز بسیار مهم است. نیازی به گفتن نیست که دما و تهویه، از بزرگترین مشکلات همه‌ی رستوران‌هاست و باید به آن‌ها توجه کافی داشته باشیم. به‌غیر از این فضا و تمیزی سرویس‌های بهداشتی نیز برای مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است.

ادامه مطلب

رستورانی شبیه به جنگل
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

رستورانی شبیه به جنگل

گروه طراحی بین المللی Golucci به تازگی طراحی دکوراسیون داخلی رستوران مدرنی به نام Si-Pu Nabe واقع در شانگهای چین را به اتمام رسانده است.فضای داخلی این رستوران زیبا شبیه به جنگل است و مهمانان در فضایی ورودی و کانتر فروش با دکوراسیونی ترکیبی ساخته شده از چوب و تایلهای خاکستری مواجه می شوند. 

ادامه مطلب

رستوران شهری در اوکراین
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

رستوران شهری در اوکراین

عناصر هنری و برنجی درخشان و نورپردازی منحصر به فرد در فضای بتنی بیشترین نمود را دراین رستوران دارند. می توان گفت طراحی این رستوران برگر در اوکراین ایده ای از خود برگر است.درونی خوش طعم ونرم با پوسته ای ساده. مصالح داخل فضا ارگانیک و طبیعی هستند.

ادامه مطلب

کافی شاپ 1
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

تصاویر دکوراسیون داخلی

استودیو محلی thaipan مبادرت به تبدیل یک کارگاه متروکه به رستوران نودل(ماکارونی) در تایلند کرده است.هدف طراح طبق خواسته ی مالک ایجاد نگاهی جدید به   سنت خوردن نودل در تایلند بود. ایده ی طراحی برای ایجاد این نگاه جدید استفاده از عناصر و المان های کلاسیک بوده است که به فضا شکل و شخصیت بخشیده است.

ادامه مطلب

رستوران Trickshot
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

رستوران Trickshot به طراحی استودیو Picktwo در رومانی

این رستوران با مساحت ۱۸۰۰ متر مربع مجموعه ای با چند عملکرد مختلف است که عبارتند از:بخش بولینگ،۱۵ میز بیلیارد،فضای رستوران و آشپزخانه،کافی نت، بخش اداری و … .قرار گرفتن فضاهای بازی در این مجموعه به ایجاد نشاط و تحرک در رستوران کمک می کند.علاوه بر اینکه افراد می توانند در زمان انتظار برای غذا لحظات خوشی را در کنار دوستان و خانواده خود بگذرانند.در این رستوران افراد می توانند در کنار صرف غذای خود شاهد بازی و تفریح دیگر افراد نیز باشند.

ادامه مطلب

تجربه جذاب صرف شام برفراز ابرها
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

تجربه جذاب صرف شام برفراز ابرها

در دنیای پیچیده کنونی که شاهد رقابت‌های بسیار فشرده جوامع مختلف برای دستیابی به جدیدترین تکنولوژی ونوآوری هستیم، افراد تیزهوش و خلاق و صاحبان اندیشه نو به مثابه سرمایه‌ها، از جایگاه بسیار والا و ارزشمندی برخوردار هستند.امروز جامعه ما بیش از هر زمان به افراد هوشمند و خلاق نیاز دارد.

ادامه مطلب

خانه سرگرمی fiii
ادامه مطلب
هنر صنعت چوب

خانه سرگرمی fiii

جدایی فضاهای عمومی و شهری کودکان و بزرگسالان از یکدیگر همیشه موضوع نگرانی است.
Mariela Vergagniو Diego Coresکه خود والدین دو فرزند هستند، قصد ساخت نوعی کافه‌رستوران را داشتند که در آن والدین و فرزندان به یک اندازه لذت ببرند و برای این منظور از Íris Cantante به‌عنوان معمار کمک گرفتند تا ایده‌ها و خواسته‌های آن‌ها را به بهترین شکل عملی کند.

ادامه مطلب

رستوران ارگانیک Pukka Tukka
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

رستوران ارگانیک Pukka Tukka

معماری اندام‌وار یا بیومورفیسم یک فلسفه در معماری است که به ترویج هماهنگی بین عادت‌های انسانی و طبیعت می‌پردازد. این اتفاق به صورتی شکل می‌گیرد که طراحی چنان هماهنگی و ارتباطی با محیط خود داشته‌باشد که ساختمان، مبلمان و محیط بخشی از یک ترکیب متحد و مرتبط باشد.در سبک ارگانیک بیشتر از فرم و رنگ عناصر موجود در طبیعت استفاده می‌شود.

ادامه مطلب

طراحی رستوران Hakataya Daikichi izakaya
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

طراحی رستوران Hakataya Daikichi izakaya توسط DESIGN STUDIO CROW در توکیو – ژاپن

این پروژه نوسازی izakaya محبوب در Ginza است .
به گفته طراح این کار تقاضایی که از طراحان شد بسیار ساده بود : برای ما izakaya ای طراحی کنید که هیجان انگیز و سرگرم کننده باشد . ما فکر کردیم اگر فضای شلوغ سبک خیابانی izakaya را با ظاهر سنتی Ginzaترکیب کنیم می تواند حسی عجیب و غریب به izakaya ببخشد .

ادامه مطلب

12