ماساژور
ادامه مطلب
سایر

آیا صندلی ماساژور واقعا مفید است؟

بسیاری از ما تاکنون درباره صندلی های ماساژور بارها و بارها شنیده ایم اینکه این صندلی ها می توانند برای سلامتی ما بسیار مفید باشند. اما آیا تا به حال از خود پرسیده اید که آیا به راستی این گونه است؟ آیا دلایلی علمی وجود دارد که ما را به خرید صندلی ماساژور سوق دهد؟

ادامه مطلب

هر چند وقت یکبار از صندلی ماساژور استفاده کنیم؟
ادامه مطلب
راهنمای خرید

هر چند وقت یکبار از صندلی ماساژور استفاده کنیم؟

ماساژ بدن یکی از موثرترین روش‌های درمانی برای سیاتیک، کمر درد، آرتروز و مشکلات بدخوابی است. همچنین پیشگیری از بیماری واریس، کوفتگی و گرفتگی عضلات و شکل نامناسب ستون فقرات از دیگر فواید ماساژ بدن است. افزایش هوشیاری و شفافیت ذهنی، تحریک هیجانی، انگیزه مطلوب و احساس خوب بودن هم از ماساژ بدن حاصل می‌شود. یکی از ابزارهایی که برای ماساژ بدن مورداستفاده قرار می‌گیرد، صندلی یا مبل‌های ماساژ است. صندلی ماساژور، بیشتر شبیه به مبل‌های چرمی یا صندلی‌های اداری است اما در ساختار اصلی آنها، از تعدادی کیسه‌های هوا (ایربگ) و چند غلتک و موتورهای ویبره استفاده‌شده است که وظیفه ماساژ نقاط مختلف بدن را بر عهده دارد.

ادامه مطلب

چگونه یک صندلی ماساژور را انتخاب کنیم
ادامه مطلب
سبک زندگی

چگونه یک صندلی ماساژور را انتخاب کنیم

صندلی ماساژور  این روزها یکی از پیشنهادات داغ فروشگاه‌های اینترنتی و مراکز خرید است، پیشنهادی اغواکننده که ممکن است به‌طور کامل فکر شمارا به خود مشغول کند و شمارا به سمت خرید صندلی ماساژور سوق دهد. به‌خصوص که فشار کار و خستگی ناشی از آن زیاد باشد، حتماً به این فکر فرو خواهید رفت که با خرید آن و بهره‌گیری از قدرت جادویی‌اش، حال خوب و آرامشی را که در جست‌وجویش هستید را به‌دست آورید.

 

ادامه مطلب